Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amway Nutrilite gyerekeknek...

Amway Nutrilite gyerekeknek való vitaminjáról vélemények?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm már kb zaklat azzal, hogy ez a világ legjobb vitaminja és mindenféleképpen rendeljek a gyereknek, mert az ő lánya azóta nem volt beteg mióta szedi.

Szóval véleményt szeretnék kérni.


jún. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát már az, hogy ki kellett írnod ezt a kérdést, kicsit sem bíztató.

Amway vitamin🤦‍♀️

Az ismerősöd agymosott mlm-es, aki rajtad is nyerészkedni akar. Hogy nem látsz át a szitán és küldöd el melegebb éghajlatra, az szarvas hiba.

jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél rendes, bevizsgált vitamint a gyerekednek, ne ilyen fisfos amway meg forever meg a tök tudja milyeneket.


Nyár van, egyen a gyereked szezonális gyümölcsöt, zöldséget, télen meg irány a patika és onnan vedd meg a számodra legszimpatikusabbat.


Engem is zaklatott egy ismerősöm ilyennel, de én elküldtem a MLM-es bús pcsába. Azóta már nem ismerősöm :D

Nem fogok három vagy négyszeres áron semmit megvenni senkitől aki a facebookon vagy az utcán zaklat a csodatévő vackaival.

jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A kérdés csak azért született meg, mert különböző fórumokon és itt is volt aki ódákat zengett róla jó néhány éve.

Egyébként a Novo C multivitaminját kapja, ilyenkor pedig eszi az idénygyümölcsöket.

jún. 3. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aki árulja, az zeng ódákat. Ne legyél hlye.
jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Összetevők alapján azt sem mondanám a legjobb vitaminnak.
jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik mlmes túlárazott szrt sem adnám a gyerekemnek
jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!