Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként nem esne jó néha...

Anyaként nem esne jó néha elmenni egyedül otthonról és kitombolni magad?

Figyelt kérdés
Mi kapcsolna téged ki igazán?

jún. 25. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Áhh dehogy, csak a gyerek, lehetőleg 8. Újszülött.

Viccelek 🤣

Tombolni nem igazán, de megenni egy vacsorát nyugodtan annál inkább. Menj te is, valahova ami téged kikapcsol

jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem halmozódik. Amikor 1 kis nyugis séta elég lett volna akkor nem mentem, aztán beértem volna egy kis sütizéssel, nem mentem. Már évek óta nem mentem gyerek nélkül csak fodrászhoz, mert nem mertem a nagyot ràbízni másra, olyan eleven. Most már 2-en vannak és annyira felgyűlt a mehetnékem az évek során, hogy már éjszaka is kimaradnék😄, itt már nem elég egy kis séta meg egy kis sütike. Most viszont tényleg nem nagyon tudok menni, mert van egy 3 hós gyúrnivalóm is.🥰
jún. 25. 16:07
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Mért nem mentél előtte? Ok eleven de van apja oldja meg úgy ahogy te
jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor IJ. Menni kellett volna, mert így óhatatlanul

a legkisebben fog csattanni.

jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjszaka nem is, de menj mondjuk 2 hetente valahova. Vannak barátaid?
jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

hát bocs de te direkt szívatod magad? nem mész, nem mész, inkább szülsz még kettőt? :D

persze, hogy volt mehetnékem, van is, és van egy férjem is, aki a gyerekem apja. amikor mehetnékem van, akkor megyek (nyilván józan határok között), és ő is ugyanúgy.

jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Most nem esne jol, mert csak aludni, fekudni szeretnek, olyan rohadt faradt vagyok.

De amikor van energiam en el szoktam menni, hala a jo egnek a ferjem teljeserteku apa, aki el tudja latni a sajat gyereket addig (is).

jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem. Én arra vágyom, hogy a párom elhúzzon pár napra a gyerekekkel és egyedül azt csinálhassak itthon amit akarok!

Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak akkor feküdhessek és kelhessek amikor akarok pl..

jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem, én kiéltem magam szülés előtt. Havi egyszer elmegyünk egy mozi-vacsora estre, kb este héttől éjfélig, bőven elég
jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én eljárok koncertre egyedül, ha elérhető közelségben koncertezik a kedvenc zenekarom. Nagyon fel tud tölteni.
jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!