Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy 20-25 között...

Megbántad, hogy 20-25 között szültél?

Figyelt kérdés

jún. 20. 06:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%

Persze. Ezt értem is. És el is fogadom. Az vállaljon gyermeket aki szeretne. De gondolom a barátnőd nem nézett le téged és más anyukákat, hogy kialvatlanok vagytok és üvölt a gyereked hú de szar életed van.

Nekem ezzel van problémám.. Most itt játszák az agyukat huszonévesen... 40évesen meg rinya lesz.. Mert a többségnél így van. :)

Nekem is van ismerősöm aki nem szeretne gyerekeket inkább a karrierjére fókuszál, de nem is veti meg azokat akiknek esetleg más élete van

jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez igaz, a barátnőmnek nincs baja a gyerekeimmel, annyira nem, hogy ő a keresztanyjuk.
jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én egy aneszteziológussal ismerkedem, most lett közel 40 éves. Én csak 28 leszek, de amikor megkérdezem, hogy will you make me pregnant azt mondja, no kids for now. Hmmm
jún. 25. 18:33
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!