Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy 20-25 között...

Megbántad, hogy 20-25 között szültél?

Figyelt kérdés

jún. 20. 06:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 20 évesen szültem, most van egy fantasztikus 17 éves fiam, én meg ez alatt a 17 év alatt lediplomaztam, lett egy saját vállalkozásom, saját házam. Pedig sok évig egyedül neveltem.
jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére nem szültem és csodálatos volt ez a néhány év, nem is tudnám elképzelés,hogy ehelyett a szabad élet helyett pelenkázni kellett volna még gyereket nevelni.

Nem értem igazából, aki lemond a legszebb éveiről, amikor igazán élhehetne, szeritnem sokan megbánják. Persze próbálják magukat becsapni,hogy amúgy ez csodálatos, de én valahogy nem azt látom,mikor nyújtott,kiadatlan anyukákat látok, ahogy tolják a babakocsit vagy próbálják csitítani az üvöltő gyereket.

jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
12# a legszebb évek alatt azt érted, hogy most is be vagy bszva, már péntek délben? :D mert az irasodbol eléggé úgy látszik. A másik, hogy attól, hogy valaminek vannak nehéz részei, pillanatai, még lehet csodálatos. És ilyen a gyerekneveles. Tényleg nem könnyű, de a világ minden kincsénél értékesebb dolog. De az ilyet a magadfajtanak hiába magyarazom. Amúgy amit sosem fogok megérteni, hogy minek ír ebbe a topikba csomó mindenki, aki ennyire gyerekellenes. Engem pl nem izgat cseppet sem a foci, ezért nem olvasgatok a témában, főleg nem szólok hozzá, már ha fingom nincs, mi fán terem az egész... :)
jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%

25 évesen szültem... Soha nembántam meg, és nem is fogom. 🥰 Tervezett baba... 6 év után.

12es... Kinek mi a fontos, és kinek mi a vágya. De te csak azt látod, hogy a kialvatlan anyuka

csitítja az üvöltő gyerekét...te elképzelni sem tudod milyen érzés mikor felébred a kisbabád és rádmosolyog...Igazi mosollyal Bármilyen kialvatlan vagy,a világon a legeslegjobb dolog ez 🙂 Többet ér bárminél. Na és ilyen őszinte mosolyt nem fogsz kapni sehol, egyik buliban sem, egyik pasitól sem, az egyetemen sem, egyik barátnődtől sem... Mert olyat csak a gyermeked tud. 🙂

Kívánom hogy éld át egyszer.

jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
13as reakciója a 12esre: sírok, azt mondja "legszebb éveid, már délben be vagy baszva"
jún. 24. 15:40
 16/23 anonim ***** válasza:
18%
14 mindjárt elhányom magam ettől a rózsaszin nyáltengertől. Te csak ne beszélj mindenki nevében,mert egyáltalán nem mindenkinek ez a legnagyobb öröm :D:D
jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%
16# de a többségnek igen. Igenis ti vagytok fordítva bekötve, ami önmagában nem baj, de hogy mindenkit meg akartok "téríteni", az már idegesítő.
jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ahogyan 14-es ír, az ilyen pick me lányok minden nehézségről, meg negatívumról így áradoznak
jún. 24. 21:41
 19/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem mindenki nevében beszéltem.. Hisz odaírtam, hogy kinek mi a fontos... De tipikusan ti vagytok azok a nők akik most megvetéssel néztek az anyukákra mert tologatják az üvöltő gyereket, és úristen a többségük még élvezi is... Aztán 40 évesen meg sír a szátok mert ráment az életetek arra hogy jobbra ballra észnélkül keféltek meg bulikáztok... Gyerek meg sehol.. Pedig már a térdedet is kifúratnád csak hadd szüljél már. Ha szerencséd lesz akkor sikerül is...
jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%
19# nekem vannak gyerekeim, de ezzel nem feltétlenül értek egyet, ami írsz. Nem csak a buli/kefélés miatt nem szül valaki. Legjobb barátnőm tudatosan nem vállalt gyereket. Sikeres orvos akart lenni mióta az eszét tudja és úgy érezte, ebbe nem fér bele gyerek és elmondása szerint nem is anya típus. 45 éves, magán praxisa van, gyönyörű háza, nyaralója, össze-vissza utazik a világban, rendezvényekre jár, nagyon jól néz ki(férje plasztikai sebész 😃) egy percig nem bánta meg. Azt mondja, nem adná fel sem ő/sem a férje ezt a kényelmet, amit mostanra elértek. Pedig nagyon jó emberek amúgy, de a szülőség nem vonzza őket valahogy. Van ilyen.
jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!