Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy 20-25 között...

Megbántad, hogy 20-25 között szültél?

Figyelt kérdés

jún. 20. 06:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de azért a diplomát jobb lett volna megvárni.
jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

23 voltam mikor szültem.

Nem bántam meg.

Aztán 31 voltam mikor szültem azt sem bántam meg

jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Megbántam, hogy egyáltalán szültem!

(25 voltam)

jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Megbántam,hogy szültem,utálom ezért magamat is,meg őt is.. Ha visszamehetnék,elvetetném a francba,és az apját is otthagynám. Undorodok az egésztől.29N
jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem, fiatalon akartam anya lenni. 24 voltam mikor szültem.
jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem bantam meg, ez volt minden vagyam. 24 es 26 evesen szultem.
jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Egy cseppet sem. Életem legjobb döntése volt ❤️ éppen 25 évesen szültem, de korábban is bevallaltam volna, ha megvan a megfelelő társ.
jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom. Nekem vegyes érzéseim vannak. 22 évesen szültem az első gyereket.

Az most egy dolog, hogy az apjával elég hamar vége lett a házasságnak...

De folyamatosan szívok vele. De komolyan.

Nagyon brutális természetet örökölt az apja famíliájától. Más kiskorában is voltak jelei, most kamasz, így horror, csak a bajt hozza a fejemre (nem szándékosan, így ezt egyfajta átoknak veszem, amiért mindenki le akart minket beszélni, de mi makacsak voltunk az apjával együtt, hogy nekünk gyerek kell).

A második gyerekemet 26 évesen szültem, vele nincs gond, a harmadikat meg 33 évesen, vele sincs gond.

Ha nem lenne ilyen nehéz a legnagyobbikkal, azt mondanám nem bántam meg, hogy nem utaztam, nem éltem egy percet sem. De így basszus 15 éve gyereket nevelek, iszonyatosan sok idő, beleőszültem. De csak mert nagyon-nagyon nehéz vele...

jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Az első 19 évesen becsúszott, az apjával hamar vége lett. Jó nagy szívás volt tanulni, dolgozni, babázni ilyen fiatalon, de sikerült egyenesbe jönni.

Később férjhez mentem, szültek 28 és 32 évesen. Nekünk a kicsi lett ADHD-s, nem tehet róla, de iszonyat nehéz vele. Minden nap egy küzdelem, kiabálok, utána megbánom. Oviban is ki vagyunk közösítve, ő az egyetlen, akit nem hívnak szülinapra pl. Nagyon idegörlő. Sokszor azt érzem, meg kellett volna állni a másodiknál és lenne egy összehasonlíthatatlanul könnyebb életem, vagy fordítva, ha csak a két kicsi lenne, legalább éltem volna a húszas éveimben. Nem tehetnek róla, én vállaltam őket, de ezek az őszinte érzéseim.

jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de mostani eszemmel sokmindent máshogy csinálnék. 22 voltam, most 32.
jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!