Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan szülő, aki...

Van itt olyan szülő, aki megbánta a gyerekvállalást? Ha igen miért / ha nem miért?

Figyelt kérdés
jún. 7. 11:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
#40! Jaj, ne! Már csak az kéne, hogy itt is lakjon valaki🤣 A bármikor ugrasztható, jól hangzik, de nem lesz. Leginkább most kéne, de most sincs. Meg ha császár lesz. Akkor nehezített pálya lesz, de meg kell oldanom azt is. Itt lesz a gyerekem, aki csak rám számíthat.
jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Honnan vagy olyan biztos abban, hogy most jobban kéne?... költői kérdés. Annyi mindent tudnék írni, te jó ég, de mivel pár hét múlva úgyis elérkezik az igazság pillanata (pontosabban elindul), az bőséggel elég lesz, azt hiszem. A legjobbakat, mindenesetre.
jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
#42! Onnan, hogy most állapotomnál fogva nem tudok egyedül megcsinálni olyanokat, amit mindenképpen kell, pl.nehéz tárgyak emelése létráról. Tudom, most az jönne, hogy friss császárosként se tudnám és akkor még ott van a gyerek is...Csakhogy akkor nem kell mindenképpen, most meg igen. Ok.majd megírom, ha megbántam/meghaltam😁
jún. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, kiírta a privátot, de nem szültem még meg.

Végül mégis egyedül csináltam mindent. Emeltem, létráztam, festettem. Szívás volt, de nem mondtam, hogy jaj, miért nem szólt nekem erről senki, hogy, minden órás terhesen nem kényelmes lakást festeni😭

Sok szeretettel várom a következő kihívást, a kisfiamat😁

Egyáltalán nem bánom továbbra se, pedig már ezt a sok mostani szívást is neki köszönhetem.

#43

aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!