Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás kategóriában...

Gyerekvállalás kategóriában számodra melyek azok a kifejezések amik idegesítenek vagy furának tartod?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 16:02
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
92%
Pocaklakó, szopi, babó, babóca, amikor az anyukák többes számban beszélnek másokkal, pl.: bekakiltunk, bepisiltünk, hozzátápláltunk, cumiztunk, totyogtunk, magunkra rántottunk mindent..
2023. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
72%

Belekakiltunk a magzatvízbe🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️tápszer helyett táp, vagy tejpor

Szültél, vagy császároztak?

Közösségi oldalon "császáros anya/császárNŐ vagyok" megjegyzés a profilon, mintha ettől ő szebb/jobb/több lenne.

Amikor szülés után valakinek csak annyi lesz az élete, hogy ő ANYA.

2023. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
72%
A furákat már mind felsorolták, de azok engem nem idegesítenek. Nem mindenki a magyar nyelv és irodalom doktora cím várományosa itt, ezt el kell ismerni. Én sem vagyok az. Nyilván le fog pontozni mindenki aki magára ismer a következő mondatomban, de nem lesznek miatta álmatlan éjszakáim. Engem a bugyuta kifejezésekkel szemben a rosszindulatú, pökhendi, ki ha én nem stílusú válaszok és válaszolók idegesítenek. Vagyis inkább rosszul vagyok tőlük.
2023. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
88%

"365 hónapos" 😂😂 1 éves olyan fél éves kor után minek hónapozni? Persze dokinak/védőnőnek oké. Nade a szomszéd Gizinek annyit mondok fél éves.

1,5, è vagy akár 3 éves gyereket babázni. Minap is láttam egy kérdést amibe azt írta babája. Aztán a kifejtésnél kiderült 2 éves 🤦

2023. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
76%
20,nem várt megfogalmazása szövegben:Ekkor és ekkor KELLENE megjonni a menstruaciomnak...vagy:ekkora esedékes a menstruációm,de lehet,hogy terhes vagyok és nem jön meg ...
2023. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
90%

Az eddigieket szinte mind magam is felsoroltam volna, emellé még hozzátenném a "szivárványbaba" "indigóbaba" és hasonlókat, ja, és a kedvencem, a FAGYIBABA ....

+ még egy dolog, ami nem kimondottan a szóhasználatra vonatkozik, inkább egy jelenség. Az ősanyákat nagyon nem kedvelem, akik mindenért rárontanak a másikra, amit az esetleg máshogy csinál. Lásd: az anyatej vagy tápszer kérdése. Minden anyának megvan a saját helyzete, a saját indoka arra, hogy miért az egyiket választja vagy miért a másikat. De amit itt művelnek néhányan, hogy csak nekik lehet igazuk a témában... na az nekem nagyon sok tud lenni.

2023. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
40%

#25! Köszi. Az ekkor "kellene" nem helytálló, mert nem kellene, csak ha nem terhes, de ugye abban bízik, hogy az. Lehet, hogy terhes vagyok, de nem jön meg, az azért nem helytálló, mert sokan akkor írják, amikor még eleve nem lenne aktuális. Az "ekkor lenne esedékes", jó lehet.

#20

2023. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi tudatlan vagyok. Mi a csöcs az a fagyi baba?😅🫣
2023. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
93%
A fagyibabát én is itt tanultam. Fagyasztott embrió beültetése.
2023. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, igen! Az a típusú anya, aki szerint ha valamit nem úgy csinálsz, ahogy KELL, mert neki úgy volt jó, és akkor már csakis úgy lehet jó mindenkinek, akkor minimum szaranya vagy és testi-lelki nyomorék lesz a gyereked, és vegyük is el tőled, mert minek szaporodtál, sőt egyáltalán miért vagy a világon. Itt nyilván nem azokra értem, akik megemlítik, hogy terhesen nem kéne inni, dohányozni, vagy jó lenne tartani a gdm diétát, esetleg a 8. abortuszra már nem tudnak feltétlenül kedvesen reagálni a tanulatlan lánynak. De na...

Ja, meg a kedvencem! Az örök harc, hogy aki nasit mer vinni a játszótérre az egy köcsög és "otthon kell zabáltatni"

2023. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!