Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás kategóriában...

Gyerekvállalás kategóriában számodra melyek azok a kifejezések amik idegesítenek vagy furának tartod?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 16:02
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
95%
Az eddig felsoroltak mindegyike, de főleg a nem várt és a lehetek-e terhes, ha végigkufircoltuk az éjszakát védekezés nélkül jellegű mindennapos kérdések.
2023. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
94%

Szopizunk

Gondolom anyuka ugy erti hogy o meg apat 😁

Neha mikor mar a 3.ilyen olvasom elgodolkodom hogy megkerdezem anyukatol hogy es te kit?


Engem ez idegesit a leginkabb mindközül

2023. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
72%

A cicizés, cicizik, ciciztetni, cicit adok neki, kiszolgálja magát cicin, hurcizás, mosizás.

Szoptattam is, hordoztam is, de az eszem nem ment el. Ha élőben hallom is röhögnék szívem szerint.

2023. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
93%

Engem a "fészekrakó ösztön" "fészekrakás" kerget ki a világból.

A barátnőmnek volt ez a mániája, hogy hogyha mondtam neki, hogy épp takarítok/baba ruhát mosok, vasalok/bababútort szerelünk, rögtön rávágta, hogy "Óóóó, beindult a fészekrakás?"

2023. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
44%

Nincs ilyen.

Sosem használok a gyerekemre többes számot pl, de annyira nem érdekel mások szóhasználata, hogy fel tudjon idegesíteni.

2023. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
92%
Az eddigiek mindegyike 😂 amitől még a szőr feláll a hátamon, az a menszi meg mensi szavak.
2023. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
87%
Igazából kedélyállapottól függően az itt felsoroltak tudják bántani a szemem, de fel nem húzom magam rajta. A nyilvánvaló butaságon igen, de ugyanannyira a lekezelő rosszindulaton is. Meg néha azon, hogy amúgy ez a kérdés is felmerül hetente pl, de tud hasznos lenni egy kis pillanatnyi feszültséglevezetésre.
2023. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
87%
Hós, táp.
2023. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
85%

Ki nem várja jövő hétre? Izguljunk együtt!

Kismamik.

Kaksi.

Pinus.

2023. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
63%

Engem is a többes szám, meg mindenféle becézgetés, pl.szopi, hurci, tápi, stb. De nem idegesítenek, megszoktam már.

Viszont elég sokan írták, hogy a "nem várt." Az engem egyáltalán nem. Hogy kéne fogalmazni, ha valaki nem várja, mert ugye gyereket akar? Értem én, hogy akkor is menstruáció, de mondatban hogy lenne helyes? Azt nyilván nem írja x-re várom a menstruációm, hiszen baromira nem várja.(Mondjuk ez úgy is fura nekem, ha valaki nem akar gyereket. Én jó dolgokat szoktam várni, a menstruációt pont nem, azt elfogadom, hogy jön). De ugye gyerekre várva azt se mondhatja, x-én fog megjönni, hisz nem jósnő, hogy tudja, meg fog, pont arra számít, hogy nem.

Ugyanitt várok alternatívákat a "barnázás" kifejezésre.

2023. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!