Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás kategóriában...

Gyerekvállalás kategóriában számodra melyek azok a kifejezések amik idegesítenek vagy furának tartod?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 16:02
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%
Pocaklakó, kiskatonák, "hkm", tojcsis nyák, babaprojekt, ha a partnerre "apa"-ként hivatkozik (pl. összebújunk apával), vagy ha nem második gyereket akar valaki, hanem "kistesót"....
2023. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
84%
Rengeteg f*szság van itt, de engem a "nem várt" akaszt ki leginkább.
2023. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
53%
Mosipelus. Elég nehéz a szuloseg önmagában is,ez amolyan plusz elvárás...figyelj,nem nehéz,a környezetet is óvod,blabla...szerintem meg csinálja kinek két anyja van.
2023. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
Az "izguljunk együtt" és minden, olyan kifejezés, ami arra vonatkozik, hogy kinek milyen színű, állagú, ízű épp a folyása.
2023. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
73%
Nem várt,barnazas,babás vagyok,belém élvezett,nem ment el bennem,bedugta gumi nélkül...
2023. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%

Amikor a baba/gyerek tevékenységét nem ő, hanem ,,mi” csináltuk (pl jaj de szepet kakiltunk!)


A másik a minden f szságot dokumantáló anyukák, akik a hányástól kakilástól kezdve mindent felraknak.

2023. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
87%

"Ki nem várja még jövő hétre? 🥰"

Komolyan, olyan infantilis, félkegyelmű kérdések vannak itt néha, hogy kompetenciateszthez kötném a védekezés nélküli szexet.

2023. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
95%

Nem várt

Védekezés nélküli "jajj most akkor lehetek terhes?" kérdések (úgy, hogy nem egyeltalán nem akarnak babát)

Egyértelműen negatív tesztes képek feltöltve ahol azt várják, hogy erősítsük meg, hogy pozitív (érzem lányok, hogy nagyon várjuk a babát, de ha látod, hogy negatív teljesen feleslegesen akarod hitegetni magad)

2023. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
77%
Van 3 fiúnk... Ilyenkor mindig vihogok magamban, hogy mekkora gruppenpartik lehetnek ott :D
2023. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanaz, mint a 6-os. Ha valaki többesszámban ír, pl. 3 hetesek vagyunk, ezt a pelust használjuk stb.

Én csak akkor mondom/írom így, ha tényleg mindkettőnkre vonatkozik pl. nem aludtunk semmit éjszaka

2023. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!