Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog, ha...

Miért olyan nagy dolog, ha valaki terhes lesz? Miért kell ezt megosztani, likolgatni?

Figyelt kérdés
Mi is történt? Egy férfi lefeküdt egy nővel, nem védekeztek, jön a pulya. De ez miért olyan nagy dolog? Pláne hogy közeledünk a 8 milliárdhoz, és jobb lenne, ha inkább korlátoznák a gyerekvállalást.

2023. szept. 30. 22:13
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
10%

30.

"Tévedsz. Nem a kérdező vagyok."

Lehet látni a válaszok értékelésénél, hogy egy brigád, csapat vagytok.

71%-os az a kérdező, és egy 75%-al válaszol, de úgy látom van egy 15%-os újonc is. Na tényleg nincs több időm rátok.

Irány a bojlis tó.

Szevasztok. :) .l.

2023. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
86%

Kerdező torold az ilyen ismeroseidet es kesz, ha ez ennyire kiakaszt. Tartsad meg csak azokat, akik utazos kepeket posztolgatnak.

Amugy tenyleg vmi autista lehetsz,ahogy korabban mar irtak is.

2023. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
28%
Miért van aki főz és kiposztolja hogy ezt meg azt készítettem...Holott természetes dolog enni... De sok az elvont ember manapság...De ma már ez is nagy szám! Ahhoz képest a terhesség már tényleg egy nagy hír mert nem minden napi...
2023. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
64%
9-es: bár tőlem nagyon távol áll a FB-on szívecskés pocakfotó posztolgatás, max. megmosolygom, ha valaki ilyen, vagy leállítom a követését, ha émelyítően túlzásba viszi, mert elfogadom, hogy másnak más a véleménye, ízlése bizonyos dolgokban. Különösebben azt sem szeretem, aki üptre posztolja, hogy hol-merre jár, azt is ugyanúgy túlzásba lehet vinni, mint a "babócánk 1 hetes" típusú képeket. Szerintem az ilyen típusú megosztások inkább egy zárt családi/baráti csoportba illenek inkább (pedig nekem csak valós ismerőseim vannak FB-on, de akkor sem tartozik egy 15 éve nem látott volt osztálytársamra, hogy épp hol nyaralok vagy pláne nem, hogy terhes vagyok). Azt is teljesen elfogadom, ha valaki nem vállal gyermeket tudatosan, sőt, nagyon tisztelem ha valaki így dönt ahelyett, hogy a társadalom/család nyomásának engedve szülne, viszont a te stílusod gusztustalan szerintem, én nem nyilatkozom így azokról, akik nem az én ízlésemnek megfelelően élnek.
2023. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
72%
Nekem teljesen érthető, ha valaki nem akar gyereket, ahogy az is, ha valaki meg akar. Azt viszont képtelen vagyok megérteni, miért vált ki valakiből ekkora indulatot maga a gyerekvállalás, vagy úgy általában a gyerekek puszta léte. Hiszen mindannyian így jöttünk létre, mindenki volt csecsemő, gyerek és kamasz is.
2023. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
60%

Elég gusztustalanul írsz, anno téged is „ellett” vki…

Pár normálisabb válaszadó már leírta, kinek mi érdekes. Azért, mert te ezt a témát magasról leszarod, más nem, és sokaknak ez egy nagyobb kaliberű esemény, mint egy esküvő, diploma, régóta áhított xy munkahely, más országba költözés stb. Elég szar életed lehet, engem az se bosszant, csak szimplán nem értem, hogy vki mondjuk egy pohár kóláról/sonkás szendvicsről miért rak ki képet, de mindenki eldönti, miről, mennyit posztol, neked meg ott a gomb, amivel kikövetheted vagy tilthatod, ha nem tetszik.

2023. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
66%
Pulya..🥴🤦
2023. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
53%
Mert aki akar gyereket,az minden áron tesz is érte. mindenki nem akar utodok örökösök nélkül meghalni,boldogabbak lesznek meg hasonlok.nem kell le nézni annak,aki nem akar gyereket.nem akar gyereket annak is sok oka van,de az sem el intélendő. mindeki várja és boldog ha ismerős,rokon akivel joba van terhes vagy férfi esetén apa lesz
2023. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!