Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog, ha...

Miért olyan nagy dolog, ha valaki terhes lesz? Miért kell ezt megosztani, likolgatni?

Figyelt kérdés
Mi is történt? Egy férfi lefeküdt egy nővel, nem védekeztek, jön a pulya. De ez miért olyan nagy dolog? Pláne hogy közeledünk a 8 milliárdhoz, és jobb lenne, ha inkább korlátoznák a gyerekvállalást.

2023. szept. 30. 22:13
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
60%

Ezen az oldalon mindig furcsának találtam ahogy időről időre jön valaki,aki egyszerűen nem tudja elfogadni, ha mások csak simán pl boldogok.... Rendes el kell magyarázni az érzelmek funkcióit, mint valami autistának (lehet az is vagy, nem tudom)


Eszméletlen fura az a nézőpont, hogy valaki fel sem képes ismerni, hogy léteznek más vélemények, prioritások, örömök, bánatok a sajátján kívül, és amikor találkozik egy ilyen másik véleménnyel, akkor az a zsigeri reakciója, hogy "én nem így gondolkodom, szóval nekik sem így kéne!"


Annyi mindennel kapcsolatban láttam már ezt (pl miért van szalagavato?? én nem akarok menni, szóval semmi értelme! miért vannak bulik?? én jobban szeretek olvasni, ergo mindenki aki valaha volt buliban, hülye, és a bulizás felesleges!! meg persze itt vannak a tipikus facebook felhasználók, akiknek minden létező megosztott tartalomról meg kell kérdezniük, hogy mégis miért raknak ki ilyen képeket/idézeteket/megosztásokat az ismerőseik??? ők aztán nem osztanak meg ilyeneket, ergo minden ilyen hülye!! vagy most mit kell örülni a terhességnek????? ÉN nem örülök neki, ezek meg izgatottan osztják meg a szűk családi és baráti körükkel, hogy végre nekik is saját családuk lesz!! mi van ha elhull a gyerek, mi??? akkor mi lesz? akkor bezzeg jó lett volna kussban lenni;; én annyira okos vagyok! és erről muszáj kiirni egy gyk kérdést is!)


Na mindegy. azért bsszák ki a terhes képeket mert ki akarják bszni a terhes képeket. Ennyi. Krvára nem kell ezt ragozni. Ez egy hatalmas esemény nekik, a saját, személyre szabott facebook fiókjuk pedig pont arra van, hogy ilyesmiket posztoljanak ki rajtuk, nem pedig arra, hogy randomokat szórakoztassanak. A randomok max kikövetik őket, ha nem tetszik amit posztolnak.

2023. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
28%

"Miért olyan nagy dolog, ha valaki terhes lesz?"


Nem nagy dolog az élet rendje. Van aki szereti megosztani az ismerőseivel.

Ebben a nagy, modern világban mi ezzel a gond?


"és jobb lenne, ha inkább korlátoznák a gyerekvállalást."


Majd korlátozzák azok akiknek joguk lesz hozzá. Vagy emiatt is vartok egy zászlót??

Na ez is egy eső utáni "szivárványos" kérdés.:)

Jól szét mínuszol mindenkit a csapatod. Lehet ezt is nyugodtan.:)

Én például egy ismerősömnél sem látok ilyen képeket. Pedig vannak kismamák az ismerőseim között. Egyébként is azt egymásnak szánják nem neked. Jól fel vagy rajta akadva.:)

De az ugye nem jelent problémát, hogy visszataszító dolgot írj ide? És azt esetleg egy várandós nő olvassa? Olyat ami amialapból felháborító?


""Nem tudom. Nekem pl.egy utazás egy egzotikus helyre sokkal érdekesebb, mint nézni, hogy valaki megint elleni fog.""

"""megint elleni fog""" ??


Lehet több várandós nő is olvasta a kérdésedet. Nem gondolod hogy alpári??

Állatoknak tartod őket(??) Hogy az "elleni" szót használod.

Szánalmas.:)

Piperkőőcke.

Utazgassál akkor életed végéig egzotikus helyekre. Mintha az olyan nagy dolog lenne.:) Mintha abból nem lenne 10x több felrakva. Ahogy hozzád hasonló ... pózol valami ehhhgzotikus , senkit nem érdekel milyen helyen. Rakjál fel jó sok fotót róla.

Ha attól leszel boldog, hát egészségedre.:)

Más örömét meg hagyd meg másnak.

2023. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 1Léna ***** válasza:
25%

Miért is zavar ez ennyire?

Elszalasztottál egy lehetőséget?

Nem tudod elképzelni, hogy emberek elkötelezett kapcsolatban boldogok lehetnek és örömöt okoz nekik a "szerelmük gyümölcsét" a gyermeket, felnevelni?

2023. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindig az jut eszembe erről, hogy szegények, most rontottákel a jó életüket. Nyilván egy like semmibe nem kerül, szóval likeolapgatja sok ember, én meg általában törölni szoktam azt, aki állandóan terh3s fotókat tölt fel, meg baba nemének bejelentése videót stb.
2023. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
22) olvassa csak, hátha előbb megszületik a pulyája, aztán mehet pelenkézni.
2023. okt. 1. 10:37
 26/38 anonim ***** válasza:
23%

23. 1Léna


Egy csomó dolgot nem lehet tudni.


Csak azt lehet tudni a kérdezőről , hogy nem érti mi abban a nagy dolog ha valaki kisbabát vár . Illetve azt, hogy nem érti miért jelent valakinek örömet ezt a hírt másokkal megosztani .

Ja meg még azt, hogy születésszabályozást akarna bevezetni. Ohh


Remélhetőleg a felmenői jó egészségnek örvendenek. Mert akkor meg tudja kérdezni őket, hogy boldogok voltak-e amikor megtudták , hogy ő megfogant(?), és örömmel közölték-e az ismerőseikkel a jó hírt.(?) Mert az is elképzelhető, hogy nem, ­­­­­---""és akkor lehet éppen ez probléma forrása. Már mindegy is, nekik köszönhető, hogy van/él és, hogy ezt a briliáns kérdést megfogalmazta.


Nem lehet tudni, hogy a kérdezőben egy "Hölgyet" vagy egy "Úrat" tisztelhetünk.

Lehet hogyha "Hölgy" akkor az a gondja, hogy senki nem akarja/óhajtja vele az UH képet:)

Lehet hogyha "Úriember" akkor meg az a gondja , hogy senkinek nem tud/képes UH képet "csinálni". Na az nagyobb gáz.

Az is előfordulhat , hogy ő maga sem tudja melyik. Ami viszont nem gáz .

Mert azt lehet tudni, hogy szeret egzotikus helyekre járni, és ott lehet egzotikus dolgokat is csinálni, és akár fényképet videót is készíteni. Ami szuper. :) tyi ra fordítva nem angolról magyara

Mind1 , van az a mondás, hogy ha valaki a gyerekeket szereti.... ja az nem az a mondás, az egy másik mondás.

Megvan:

„Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet.”

Remélhetőleg azt szereti. Remélem sikerekben gazdag boldog élete lesz.


És remélem hogy amikor jó sokára megöregszik, akkor nem egy ápoló, vagy ápolónő lesz a legközelebbi hozzátartozója aki a kezét fogja majd. Szerintem nem mert a "pulya":) kifejezésből ítélve-- Hajdú-Bihar vagy --Szabolcs-Szatmári, keserű barna -- ott meg sokan vannak.

A kérdés megihletett egyébként:) És két régi klasszikus is eszembe jutott a remek kérdésről:)


https://www.youtube.com/watch?v=vzxD1Wx7zRY

https://www.youtube.com/watch?v=JfhHQBxUjlc

2023. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
68%

Pont Koncz Zsusát linkeled, akinek nem volt gyereke és valószínű nem is akart. (Ha akart volna, akkor örökbefogadott volna egyet) Mégis töhbet tett le az asztalra, mint sokan gyerekkel, neki teljes az élete gyerek nélkül.

Cserhátinak sem volt jó kapcsolata a fiával, volt hogy évekig nem is találkoztak, mert a fellépések fontosabbak voltak. Amivel nekem semmi gondom nincs, de túlzás ez a nyálas szöveg, amit az anyaság köré szőttek.

2023. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
20%
Mert sokan utánozhatatlannak tartják, hogy sikerült két lábat széttenni, meg a szétnyílt lyukat volt mivel betömni eredményesen. Azt gondolják ettől lettek valakik. És az ő kölykük lesz a legcsodálatosabb élősködő a földön. Holott a szűk családon kívül a lfszt sem érdekli egy újabb elkényeztetett hisztiző pulya.
2023. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
10%

"elkényeztetett hisztiző pulya."

Ez tuti a kérdező válaszadóként. :)

27.

A linkelt művésznők közül egyik sem a saját életéről énekel, a dalszöveget sem ők írták csak elénekelnek, egy-egy dalt aminek a témája akkor még aktuális volt.

Napjainkra úgy tűnik elavulttá váltak. :)

Nekem nincs hiányérzetem a dalokkal kapcsolatban, mert a téma amiről énekelnek örök. Ugyanolyan szép bármelyik gondoskodó édesanya szájából. Annyi baromságot láttam már transzparensekre írva, hogy egy hasonlón már meg sem lepődnék:

Amit például az itt összegyűlt családellenes 9 fő buzgón lobogtatna.

Pl:

"Nem akarunk több fotót magzatról a Facebookon" Szánalmas lenne de megtörténhet. :)

"Le az anyasággal, szüljenek a férfiak ha akarnak" Szánalmas de átoperálással már lehetséges.:) (nőből, "férfi" vagy inkább valami ,akinél még nem fejezték be az "átalakítást")

stb....

Csak néhány bégető kel hozzá kiabálva , transzparens ,és kész is egy új eredeti mozgalom.

Bármi megtörténhet manapság.

Ameddig ezt a pár sort leírtam, a szomszéd országban bőszen küzdő fiatalemberek szüleinek (mindkét részről) garantáltan ment valamennyi értesítés , hogy már nincs gyerekük. Gondolom egy sem kapott sírógörcsöt. Szerintem de. Lehet hogy az életük értelmét veszítették el. Nem a női , vagy férfi karrierjüket.

Egy Facebook profilt , ha ott zavar valami nem muszáj nézni vagy akár törölni is lehet.

Egy gyereknél ezt nem lehet megtenni, azért életem végéig felelős vagy.

És ahogy nevelem őket tudom , hogy nincs náluk fontosabb , értékesebb dolog a földön.

Nincs vele gondom , ha ezt valaki másképp gondolja.

Mára ennyi ostobaság bőven elég is volt. Részemről lezárva.:)

Kellemes vasérnapi időtöltést!:)

2023. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
59%

#29

Tévedsz. Nem a kérdező vagyok.

2023. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!