Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog, ha...

Miért olyan nagy dolog, ha valaki terhes lesz? Miért kell ezt megosztani, likolgatni?

Figyelt kérdés
Mi is történt? Egy férfi lefeküdt egy nővel, nem védekeztek, jön a pulya. De ez miért olyan nagy dolog? Pláne hogy közeledünk a 8 milliárdhoz, és jobb lenne, ha inkább korlátoznák a gyerekvállalást.

2023. szept. 30. 22:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
25%
Nők szeretnek mindent is megosztani, posztolni a közösségi oldalakon. Igazi oka: pukkadjon meg a Rozi, Mari, az irigységtől .
2023. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
31%
Attol hogy anyád a falat verte bánatában mikor megtudta hogy terhes veled, ez másoknak lehet egy hatalmas, az egész hátralevő életükre szóló örömhír.
2023. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
68%

Ezt én sem értem, nem szeretem. Ez ugyaolyan, mint a házassági téma: happy mindenki, mindenki tudja, osztan, ha gellert kap a szupcsi kapcsi, akkor a válásról nagyban kussolni illő.


Gondolom akölkyedzőknek nem elég, hogy a társadalom eltartja őket hosszabb-rövidebb ideig, de még a jópofizást, a fölös gratulációkat is el kell várni a többi embertől, mert "Nekem az jár".

2023. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Justinianus ***** válasza:
23%

"Nekem pl.egy utazás egy egzotikus helyre sokkal érdekesebb, mint nézni, hogy valaki megint elleni fog."

Vannak ilyen selejtek.

2023. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%

Azt hiszik sokan, hogy természeti csodát produkálnak azzal, hogy szülnek.

Természeti csoda az lenne, ha két férfi közül a lányszerepet vállaló szülne saját adottságaiból gyereket egy s@ggbekuki után, de az nem tartozik a természeti csodák közé, hogy ráugrik egymásra az ágyban két ellentétes nemű és becsavarnak egy patront a szifonba.

2023. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
13) arról nem is beszélve, hogy mivel ez többségi társadalom által elfogadott, sőt elvárt cselekedet, még ők kapnak emiatt támogatást, meg adókedvezményeket. Ha meg nem tudsz vagy nem akarsz gyereket, akkor meg így jártál. Nem jár semmi.
2023. szept. 30. 23:35
 17/38 anonim ***** válasza:
20%

De! A szemed alá kettőt és nyíltan felvállalt negatív diszkrimináció!

Persze az adóidat nem adják vissza, - azt természetese járandóságként osztják újra bőkezűen és nagylelkűen! -Naná, hogy nem a negatívan diszkrimináltak javára!

2023. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
23%
Pont a diszkriminatív intézkedésekkel ismerik el a kormányok, hogy képtelenek élhetővé tenni és minden ember számára azonos feltételűvé tenni az országot.
2023. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
48%

A gyermekvállalás egy csodálatos dolog , ha gondoskodóan ,törődve, tisztességesen fel tudod nevelni a gyermeket.


Az esküvő nem kötelező soha nem volt az, egyébként annak a száma is csökkent az utóbbi években. (biztosan felfigyeltél rá te is, hogy főleg a költségek miatt sokan , egy sima anyakönyvvezetős, ebédes "esküvőt" csinálnak , ha csinálnak.



Túl vagyunk a 8 milliárdon, az tény viszont Európai lakosság demográfiája, durván csökken. Egyébként várhatóan a föld lakossága innentől kezdve már csökkeni fog, nem nőni. A 8 milliárd + egy jelenlegi adat. Rengeteg ország van ahol 30 éven belül durva demográfiai csökkenés lesz. Kínában pl

30 legkésőbb 50 év múlva a saját adataik szerint 1 milliárd alá esnek lakosság szempontjából. Rengeteg ország a kevés gyermekvállalás miatt, durva népesség csökkenéssel számol.

India , és néhány más ország lakossága nő, de várhatóan stagnálni fog majd csökkenésnek indul.


A terhesség szó lett az elfogadott. Nem vagyok nő de érdekes, hogy ez a szó épült be a közbeszédbe. A terhesség szó a teherre utal.

A válaszadás szempontjából lényegtelen De....

Ahogy írtam nem vagyok nő, de a terhes kifejezés helyett, én a kismama, áldott állapot, várandós szót szebbnek találom erre az állapotra.

A feleségemmel 3 gyermekünk van ő egyiket sem teherként élte meg, az elmondása szerint.


"mint nézni, hogy valaki megint elleni fog."

Elleni az álatok szoktak!!! Ezt a New Generation is tudja.

Mi is rengeteget utazunk, mert megdolgozok érte.


Ne vállalj családot nem kötelező, és nem is mindenkinek való. Neked szerintem nem.


Tisztességben ,törődésben , odaadóan felnevelni egy családot, az komoly feladat, kihívás. Ami nekem rengeteg örömet okoz.


Aki alkalmatlan rá, az élje úgy az életét ahogy akarja. Megvan hozzá neked is a jogod.

2023. szept. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
80%
Fotót magzatról szerintem sem kéne megosztani, csak a családdal. És ha elvetél? Anyukámnál és a nagynénémnél is így történt, pedig már kb. 5 és 7 hónapos terhesek voltak annó, én nem osztanám meg mindenkivel. Én se osztom meg a petefészek cisztámat. Amúgy is, mennyi látszik rajta? Pár paca. Úgyis kiteszik story-ba 2 naponta, hogy mekkora a hasuk, és még milliót, ha megszületik a gyerek, sajna.
2023. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!