Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megosztanátok Velem a taktikái...

Megosztanátok Velem a taktikáitokat, hogy minél előbb terhes legyek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy kinek mi vált be,a hőmérőzésen kívűl?Milyen taktikát,vény nélküli dolgokat vetettetek be a siker érdekében?

Köszönöm!


2011. máj. 23. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy amikor élveztem (úgy peteérés körül), akkor utána égnek emeltem a lábam alápolcoltam a popsimat vagy 10 percig.
2011. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a saját peteérésem idejét abból tudom, hogy milyen váladék (nyák) jön belőlem. Peteéréskor olyan tojásfehérje szerű, egyébként ha egészséges vagy, akkor nem igazán jön semmi belőled, tehát elég egyszerű. Csak magadat kell figyelni, ingyen van.

Mindkét lányommal így estem teherbe (először a 2. hónapban jött össze, a második lányomnál azonnal, mihelyst eldöntöttük, hogy jöjjön). Illetve így tudtam, hogy a szoptatás alatt meddig nem volt peteérésem (1 évig), ezért meddig nem kellett védekeznünk a párommal.


A lelki oldala az, hogy úgy kezdtünk neki, hogy majd akkor jönnek, ha akarnak, ráérünk. Szóval nem stresszeltünk rá. Hát jöttek is. :)


Sok sikert!

2011. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno az orvosom azt javasolta , hogy minden másnap kell együtt lenni, egymás után kétszer.
2011. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sós fürdőt kell venni.semmi extra,egy kád vízbe beleöntesz 1 vagy fél kg sót(asztali,jódozott mindegy)és egész egyszerűen abba megfürödni.sok meddő párnak ez javasolják vagy tengerpartra küldik:)

hihetetlen de igaz:)

sok szerencsét

2011. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom közhely, de ha jönni akar a baba, nem kell taktika, fog jönni. Mi lassan 2 éve próbálkozunk, mindent kipróbáltunk (ovu tesztelés, gyógynövények, jártam akupunktúrára, szex után fekve maradás, rágörcsölés, nem rágörcsölés, természetgyógyász) mégsem jön, pedig az eredményeink jók. Szóval már nem hiszek a taktikákban. Csak élvezzétek az együttléteket, ne baba miatt csináljátok!
2011. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!

A sós fürdőt kipróbálom!:)

Az az igazság,hogy én érzem a peteérést,a nyák is olyan tojásfehérjés,és se előtte se utánna nem nagyon van folyásom,de akkor sem sikerül....

2011. máj. 24. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!