Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi segítség várható el a...

Mennyi segítség várható el a nagymamáktól?

Figyelt kérdés

4 hónapos ölbebabával vagyok itthon, férjem külföldön dolgozik. 0segítséggel próbálom túlélni a hétköznapokat,a háztartás már rég elesett. Tudom, nem nekik szültem, de jól esne, ha csak 1fél órára is beesnének az unokához,ha már egy városban lakunk. (és akkor nem azzal kellene foglalkoznom, hogy kávét főzzek, mert fáradt vagy éppen azt hallgatni, hogy elkapattam a gyereket, mert sír az ölében..)

Konfliktusunk a baba előtt nem volt, nem emiatt nem jönnek. De részemről már nagyon érik a dolog.


2023. aug. 10. 18:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 A kérdező kommentje:

Nos, nem javult a helyzet az elmúlt több mint 3hónap alatt, így fogtuk magunkat és kiköltöztünk november elején.

Anyámnak 2hét után esett le, hogy nem vagyunk otthon, de azóta sem hívott fel élünk-e vagy bármi. Eljutottam arra a szintre, hogy már nem is érdekel a dolog,közömbös lett számomra. Anyósom szokta hívni férjemet, de elvétve kérdez rá az unokára.

Utólag rájöttem, hogy tök fölöslegesen "áldoztam" be magunkat, mert ragaszkodtam hozzá, hogy a gyerek a család közelében nőjön fel (emiatt férjem csak hétvégente látta a babát, én meg ugye úgy jártam, ahogy).. Annyit legalább megtanultunk, hogy senkire ne számítsunk soha többet, de ezentúl ránk se támaszkodjon senki.

2023. nov. 27. 06:28
 62/62 A kérdező kommentje:
Hasonló kérdéssel találkoztam és eszembe jutott ez, gondoltam írok egy helyzetjelentést🙂
2023. nov. 27. 06:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!