Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendben van ez ìgy, hogy...

Rendben van ez ìgy, hogy ennyit telefonozik?

Figyelt kérdés

Az anya 30 èves, a gyermek 16 hònapos. Csinos, ápolt nő, soványabb, mint terhessèg előtt ès hetente sportol is, egèszsèges,változatos èteleket tesz a család elè, sokszor a fèrj kedvèèrt külön főz. A kisfiút szeretettel neveli, nagyon megdicsèrik mindig, hogy sokat foglalkozik vele, mondòkák, olvasás, játèkok...Minden házimunka meg van csinálva a gyerek mellett sem úszik sosem a lakás, szereti a rendet, tisztaságot. Intèzi a bevásárlást a faluban, eljárnak sètálni, olykor egy barátnő anyukával. Ha a fèrj hazaèr beszèlget vele, gyakran filmeznek, szoktak kettesben is elmenni randizni, nem az az ősanya tìpus, aki nem engedi ki a kezèből a gyereket, akár òrákra is a nagyszülőkkel lehet a gyermek havonta párszor, jò a kapcsolatuk. DE! Az anya mindig is beszèdes, társasági ember volt, ìgy szinte egèsz nap megy a telefonján a wifi ès elèrhető folyton. Ha pl.

a kisfiú magában eljátszik, nyomkodja a telefonját, visszaìr ennek-annak, netezik, de ritkán posztol. Rengetegszer kèszìt videòt a kisfiúròl, sokszor küldi a nagymamáknak, apának munkába. Ha közös játèk is van pl èpìtenek, bármi is nèha előkerül a telefon, szerintem sokat nyomkodja, de közben foglalkozik a gyerekkel is, mindig figyel rá, beszáll a játèkba, beszèl hozzá. Álalában, ha a fèrj hazaèr nem igazán nyomkodja a telefont max ha mindketten elvonulnak ènidőre. A nő azzal èrvel, hogy hiányzik neki a társaság, a barátnők, a fèrj hajnaltòl este 18:00 ig távol van, begolyòzna, ha nem lenne telefon. Szerintetek káros ez a gyermekre? Rendben van ez ìgy? Nem lenne jobb, ha alvás időben nyomkodná a telefonját? Ha programokra mennek nem tapad ennyire a telefonhoz.


2022. márc. 10. 21:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján nem látom mi a probléma.

Ha van szabad pár perce mit csináljon? Bambuljon ki a fejéből? Attól jobb anya lenne ha unatkozna inkább?

Nekem 5 hetes a babám és baromi sokat "nyomkodom" a telefonom, mert most gyakorlatilag ez az egyetlen szórakozási lehetőségem. Mondjuk én szar anya vagyok úgyhogy nem belőlem kell kiindulni, de ha ennyi az össz. szörnyűség abban a nőben, én nem látok semmi kivetnkvalót a telefonozásában.

2022. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom okoz-e problémát, de hogy, pont ugyanígy csináltam az biztos.
2022. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
És te ki vagy a történetben?
2022. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább ennyi energiát ölsz a művelődésre vagy a házasságodra is, mint a mások kukkolására, akkor jó állásod lehet és boldog párkapcsolatod.
2022. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, te ki vagy a sztoriban... de én hasonló szituban vagyok, 30 éves vagyok csak egy 12 hónapos gyerekkel. Ha ez tényleg így van, ahogy írod, főz mindig mindenféle kaját, emellett takarít, pakol, bevásárol, sétálni megy... őszintén, nem sok ideje marad telefonozni. Engem folyamatosan gyötör a lelkiismeretfursalás, hogy keveset ülök le konkrétan játszani a lányommal, mert most ezt-azt-amazt kell épp megcsinálni (persze jön és mindenben segít nekem). Ha meg leülünk, és csinál valami aranyosat, persze, hogy igyekszem levideózni. Én is amúgy ilyesmi vagyok, mint a csaj, nekem is a napom része a telefon, nagyon sok barátom, barátnőm van, család, stb., mindenkivel messengeren tartom a kapcsolatot, ha a lányom valami aranyosat csinál, szeretném megörökíteni, és továbbküldeni, mondjuk nem posztolom ki, csak a családnak megmutatom. Van, hogyha nagyon fontos, akkor visszaírok ébrenlét alatt (tehát amúgy csekkolom a telóm, mert nem bírom ki), de magamat korlátoztam, hogy már alvásidőben messengerezek. Hogy káros-e? Hát, majd kiderül. De szerintem azért az, aki a figyelme 90%-át napközben a gyerekére fordítja, nem beteszi a tévé elé bambulni, gondoskodik róla, stb., nem nevezhető rossz szülőnek. Szerintem ennyi belefér.
2022. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is azt nyomkodom amikor egyéb dolgom épp nincs és a gyerekek meg elvannak. Uram, kérlek bocsásd meg a vétkem. De egyébként nem kell tökéletesnek lenni. A gyerekeim kiegyensúlyozottak, ha jönnek és kérnek valamit, rögtön leteszem és foglalkozom az igényeikkel. Miért kellene mártírként még ezt is megvonni magamtól az anyaság oltárán, ha egyébként főzök, tiszta a lakás és a gyerekeim is jól fejlődnek, mert foglalkozom velük?
2022. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy a tortenetben ? A kakukk az orabol aki mindig figyel ?
2022. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő az anya, akinek lelkiismeret furdálást okozott valaki..
2022. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idétlen megfogalmazás ....🤦🤦🤦Végig se bírtam olvasni.Miért nem a lényeget írod?Ebből nekem csak az jott le hogy ez egy szuper asszony!😅😅
2022. márc. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magarol ir. Szabadidomben,altatas alatt en is nyomkodom. Nekem kikapcsolodas,mire mindenkinek valaszolok,meg vegignezem a hireket,tv ben nalunk csak mese megy,vegigporgetem a fb ot,az csak egy ora. Insta,twitter tiktok meg egyeb marhasag nincs is ,hal isten. De nekem ez pihenés,kikapcsolodas, ugyhogy en mar nem porgok ezen. Ha elvan es jatszik,nem mindegy konyvet fogok vagy nyomkodok? 🤔 Raadasul mindent is neten rendelunk,kaja,ruha,jatek,kerti szerszam,mire utana olvasunk mindennek. Most meg az ujran haboru. Azt is neten kovetjuk. Szerintem a mai vilagban ez normalis. En is egyedul vagyok itthon,ez a kapocs a vilaggal.
2022. márc. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!