Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl sok orgazmus azért vérzek?

Túl sok orgazmus azért vérzek?

Figyelt kérdés

5 hete szültem már múlóba volt a vérzés, Barnazás, férjemmel többször együtt voltunk még volt hogy magamnak is csináltam, volt hogy napi 4 orgazmusom is volt és rá 2 napra elkezdtem nagyon vérezni.

Vajon ez emiatt volt?

A sok mehosszehuzodastol?


2021. nov. 10. 07:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ugye tudod kérdező, hogy aki itt van a gyerekvállalás kategóriában, az elég sokat szexel/szexelt, hiszen gyereket akar vagy már van gyereke. Szóval, nem tudom mit lovagolsz azon, hogy megrak a férjed. 😂 Képzeld, még sokan vagyunk így. Sőt, gyerek ide gyerek oda, csak úgy, élvezetből is csináljuk. Fura mi? Nem csak te vagy így. Csak mi nem írunk ki ide kérdést, mert van türelmünk kivárni a szülés utáni kontrollt, legyen az 6 vagy 2 hét múlva. Aztán meg szexelünk és nem félünk a vérzéstől, mert tudjuk, hogy látott orvos.
2021. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem nő maradtál te,hanem agyhalott ösztönlény.A férjednek is gratulálok,hogy van gusztusa a véres valagadat kefélgetni.Na mindegy!Kár volt kérdezned, akkor dugjatok nyugodtan,ha ki kell venni fertőzés miatt a méhedet, akkor legalább védekezni sem kell majd.
2021. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem nő maradtál te csak egy gusztustalan szexéhes alja, kikérem magamnak minden NŐ nevében hogy te az lennél.
2021. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Komoly probléma lehet agyban, ha már dicsekedni kell az együttlétek mennyiségével. Mondd, mit akarsz kompenzálni ezzel, kérdező? :)
2021. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Baromi gusztustalan nő lehetsz....
2021. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!