Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl sok orgazmus azért vérzek?

Túl sok orgazmus azért vérzek?

Figyelt kérdés

5 hete szültem már múlóba volt a vérzés, Barnazás, férjemmel többször együtt voltunk még volt hogy magamnak is csináltam, volt hogy napi 4 orgazmusom is volt és rá 2 napra elkezdtem nagyon vérezni.

Vajon ez emiatt volt?

A sok mehosszehuzodastol?


2021. nov. 10. 07:59
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
37%
Szerintem.
2021. nov. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem kamukérdés - szülés után 5 héttel napi 4 orgazmus elég hihetetlen - , akkor nagyon hülyék vaygtok, komoly fertözést kaphatsz, ha nem várjátok ki a 6 hetet!
2021. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ugyan már csak Magyarországon van ez. Semmi bajom. Te vagy a kamu hogy 2 lábon járó kamu.

Azért mert neked nem volt igenyed rá hónapokig másnak lehet.

2021. nov. 10. 08:37
 4/25 A kérdező kommentje:

Ó ha még azt is megirnam terhesen hány orgazmusom volt egy nap akkor rosszul is lennél.

Ilyen prűd anyukák véleményére nem vagyok kíváncsi.

Maradjunk a kérdésnél meg a normális valaszadoknal.

2021. nov. 10. 08:38
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem prűdség kérdező. 6 hétig ki KELL bírni, mert tényleg veszélyes. És igen, vérezhetsz attól is akár.

Nem ösztönlények vagyunk, simán kibírható a legnimfománabb embernek is.

2021. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Itt egyedül te vagy aki nem tud normálisan válaszolni.A kettes teljesen rendben leírta,te meg jössz azzal,hogy kamu meg prűd ( mit tudsz te erről??)


Tudod mit,kérdezd meg az orvosod,neki talán nem harapod le a fejét,ha neked nem tetsző választ ad!

2021. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
99%
A 6 hetes kontrollig nem javasolják a szexuális életet a fertőzések miatt. Ha a doki rámondja az áment, akkor azért csak biztonságosabb, nem? A gyermekágyi vérzés eltarthat 6-8 hétig is, szóval simán lehet, hogy attól vérzel még. Egyébként semmi rosszat nem írt a #3 csak a tényeket. Nem kell valakit prűdnek gondolni azért, mert vigyáz a testi épségére.
2021. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem a több orgazmussal volt baja az előzőnek,és nem prűd,hanem okos.Nyitva lehet a méhszájad,és elkaphattál valami fertőzést,ezért is lehet a vérzés,barnázás.A 6hetes kontroll azért van,hogy a doki megnézze minden rendben van-e odabent,és ha igen, akkor áldását adja,hogy csináld mint a nyulak,de ha esetleg valami mégsincs rendben, akkor nem szabad.De te úgyis jobban tudod nem?
2021. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
A 7es kommentemben a #2 válaszolóra gondoltam, hogy nem írt semmi rosszat.
2021. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Egy 5hetes gyerek mellett nem napi 4 orgazmusra volt szükségem.

Annyira meg számít az egészségem, hogy kibírjak 6hetet szex meg önkielégítés nélkül.

Amúgy nekem 8-9hétig tartott a gyermekágyi vérzés, volt, hogy olyan volt mintha elmúlna de másnak megint élénkpiros vérzés volt. Ez megtörtént vagy 3x mire ténylegesen elmúlt.

2021. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!