Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl sok orgazmus azért vérzek?

Túl sok orgazmus azért vérzek?

Figyelt kérdés

5 hete szültem már múlóba volt a vérzés, Barnazás, férjemmel többször együtt voltunk még volt hogy magamnak is csináltam, volt hogy napi 4 orgazmusom is volt és rá 2 napra elkezdtem nagyon vérezni.

Vajon ez emiatt volt?

A sok mehosszehuzodastol?


2021. nov. 10. 07:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%

Igazából srmmi baj azzal, ha csak kívánja a szexet van ilyen. Szülés után én is oda meg vissza voltam, mivel terhesség alatt nem tudtam szexelni, alig vártam, hogy végre rendesen együtt legyünk.

De mindenképp kivártam a hat hetet, nem vagyok sem ostoba sem felelőtlen.

Ha a kérdező az, nekem tökmindegy, nekem attól nem lesz kevesebb a kenyerem. Csinálja ha ennyi esze van.

2021. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Elhúzódhat a vérzés. Nekem 8 hézig tartott. Egyszer elmúlt és pár napra rá megint véreztem.

Valószínűleg ez lehet nálad.

2021. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsétlen 5 hetes gyerekeddel ki foglalkozott a napi 4 orgazmusod mellett? Nem azzal van itt a gond, hogy szexelsz. Azt csinálsz, amit akarsz. De azért csak be vagy sz.arva, hogy vajon mitől vérezhetsz. Viszont akkor nem értem, hova ez a nagy arc, amikor leírják, hogy várni kellett volna még kicsit.
2021. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Mellesleg szerintem senki nem kivancsi a napi orgazmus számodra. Ha már ilyen felelőtlen vagy, gondolom a maszti meg a szex a gyereknél is fontosabb, akkor edd meg amit foztel ha elkaptal valamit, aztan majd legközelebb tudsz masztizni a huvelykuppal.
2021. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Ugyan már csak Magyarországon van ez."


A gyermekágyi időszak nem válogat nemzetenként, az indiai nőnek, a norvég anyának és a mexikói nőnek is 6 hét kell legalább a gyógyuláshoz. Pont.


Egyébként, érdekes, mennyire kiemelted az orgazmusok számát a kérdésben. Miért ilyen fontos ez neked? Picit hihetetlen is, pár hetes baba mellett a többség örül, ha aludni tud. Különben azt csinálsz a testeddel, amit akarsz, de ha már kérdést teszel fel, válaszolhatnál normálisabban is, azért elég bunkó kommenteket írtál.

2021. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért a terhesség alatti szex meg a közvetlen szülés utáni szex nem ugyanaz!!


Terhesen, ha nincs baj, végig lehet csinálni, de utána hat hétig szerintem a világon mindenhol tilos!

2021. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Dehogy tilos 🤣🤣🤣

3.gyerkem atalussza az éjszakát nappal nyugis ferjem hazajon délután felrak a mosogepre... :D lehet hüledezni.

Én maradtam nő is ne haragudjatok nem lettem csak tej csarnok aki 2 etetés közt alszik.

Én kérek elnézést.

2021. nov. 10. 11:38
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
Gusztusos lehet, hogy tocsogsz a vérben és közben töcsköltök.
2021. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi ésszel töcskölj csak bátran vérben tocsogva is, aztán majd ha valami fertőzés miatt komoly bajod lesz akkor se sírj. Amúgy meg minek kérdezel itt ha csak a magad hülyeségét hangoztatod, senki nem kíváncsi a szexuális életedre főleg nem a 3 gyereked.
2021. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Én ettől egyáltalán nem érezném nőnek magam, hogy folyik belőlem a barnás, trutyis vér és úgy szexelek. Nekem ez baromira megalázó lenne, hogy a férjem ilyen kiszolgáltatott és hát "nem tiszta" állapotban tesz a magáévá. Ebben semmi szexi és nőies nincs. Mi megvártuk a 6 hetet de nekünk terhesség alatt sem lehetett együtt lenni szóval igen, kívánós voltam már én is a 6 hét végére és amikor a doki rámondta az áment és nem véreztem akkor csináltuk de mivel császáros voltam igencsak fájt elsőre. Előtte meg más módon okoztam örömet a férjemnek. Nem kell azt gondolnod, hogy az a "nő maradtam", amit te csinálsz.
2021. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!