Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tènyleg "bàntó"...

Szerintetek ez tènyleg "bàntó"ès bunkósàg volt?

Figyelt kérdés
Nyàron törtènt a legjobb barátnőm ès a kislànya (5 èves) ès az èn kislànyom( 4.5 )is jó baràtnők.Nagyon szeretik egymàst.Nyàron megbeszèltuk,hogy megyunk hozzàjuk,mivel màr règen taliztunk.Úton voltunk mikor írja a baràtnőm,hogy a kèt nagyobb gyerek àtment a tesójàèkhoz medencèzni.Akikkel bàrmikor tudnak talizni,mivel egy települèsen laknak.A lànyom egèsz úton azt hajtogatta,hogy alig vàrja hogy talâlkozzanak.Erreő meg àtkuldi a tesójàhoz.Mikor mondtam neki,hogy ez fura,azt mondta,hàt hívta őket bàtyàm.Jaa ès nem lehetett volna azt mondani,hogy jon a baràtnője ès most nem megy àt.Ennyi.Nekem olyan mintha direk kicseszett volna a lànyommal.Rá kèt hètre volt a lànya szulinapja,oda màr nem mentunk.Gondoltam ha ő így akkor èn is.Azóta nem beszèltunk...szerintetek jogosan sèrtődtem meg?
ma 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem volt szép amit csinált

Minek hívott akkor magukhoz.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez az.Ezèrt haragudtam meg rà.A lànyomat is "felizgattam"tűkön ült szegèny,aztàn meg koppant. 😕
ma 12:16
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Megérdemlitek egymást. Te laglább olyan bunkó vagy mint ő, hogy nem mentetek el a szülinapra. Ezzel mindkét gyerekkel kicsesztél megint. Nem volt ez akkora barátság ha ennyitől elmúlt.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

#3 miért lett volna bunkó.

A másik anyuka valószínűleg "ha nincs ló jó a szamár is"miatt barátkozik a kérdezőekkel.

Csak akkor jó a kérdező gyereke ha más nincs aki szórakoztassa az édes kicsi lányát

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg anyukával legjobb barátnők a kérdés szerint. Ebből nekem nem az jön le, hogy ló nincs jó a szamár is. Elhiszem hogy csalódott az anyuka hogy nem volt otthon a gyerek és ez a lányának rosszul esett, de erre a lehető legóvodásabb reakció volt, hogy akkor nem megy a szülinapra, azóta meg nem is beszélnek egymással. Egyik hülyébb mint a másik.
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem ugy jott le ezek után,hogy a buliba is csak azèrt hívtàk,hogy egyel több ajándèka legyen.
ma 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Jogosan
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyunk egyformák. Én biztos nem kerítenék ekkor feneket ennek a dolognak, főleg nem egy alkalom után. A feltételezésed nagyon rosszindulatú. A barátnőd sokkal több joggal lehet megsértődve hogy nem mentetek a szülinapra. Ez jóval nagyobb bunkóság. Remélem legalább lemondtad előtte, nem csak egyszerűen nem jelentél meg. Mindig meglepődök hogy egyesek mindenbe mindent is belelátnak.
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor mondtam neki,hogy ez fura,azt mondta,hàt hívta őket bàtyàm.Jaa ès nem lehetett volna azt mondani,hogy jon a baràtnője ès most nem megy àt."


Azon kívül, hogy "ez fura" mást is elmondtál neki abból, amit itt leírtál? Arra mit mondott? Én már tuti, hogy helyben megmondtam volna neki, hogy ez nagy bunkóság volt. Nem 2 héttel később tudta volna meg, hogy neheztelek rá a történtek miatt. Jogosan sértődtél meg, de a te reakciód sem épp olyan volt, ami egy felnőtt embertől, sőt baráttól elvárható lenne. Ha nem vagy megmondani neki egyenesen amit gondolsz, akkor ez olyan nagy barátság egyik részről sem lehetett. A gyerekeket sajnálom a történetben.

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én a helyedben megmondtam volna a legjobb barátnőmnek, hogy dehát Mancika alig várta hogy találkozzon Klotildkával. Átmehetne esetleg ő is medencézni? Tudtok adni egy fürdőruhát? Vagy haza tud jönni Klotildka hogy tudjanak játszani is? Basszus miért várja mindenki hogy a másik kitalálja a gondolatait.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!