Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tènyleg "bàntó"...

Szerintetek ez tènyleg "bàntó"ès bunkósàg volt?

Figyelt kérdés
Nyàron törtènt a legjobb barátnőm ès a kislànya (5 èves) ès az èn kislànyom( 4.5 )is jó baràtnők.Nagyon szeretik egymàst.Nyàron megbeszèltuk,hogy megyunk hozzàjuk,mivel màr règen taliztunk.Úton voltunk mikor írja a baràtnőm,hogy a kèt nagyobb gyerek àtment a tesójàèkhoz medencèzni.Akikkel bàrmikor tudnak talizni,mivel egy települèsen laknak.A lànyom egèsz úton azt hajtogatta,hogy alig vàrja hogy talâlkozzanak.Erreő meg àtkuldi a tesójàhoz.Mikor mondtam neki,hogy ez fura,azt mondta,hàt hívta őket bàtyàm.Jaa ès nem lehetett volna azt mondani,hogy jon a baràtnője ès most nem megy àt.Ennyi.Nekem olyan mintha direk kicseszett volna a lànyommal.Rá kèt hètre volt a lànya szulinapja,oda màr nem mentunk.Gondoltam ha ő így akkor èn is.Azóta nem beszèltunk...szerintetek jogosan sèrtődtem meg?
ma 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez simán úgy jön le, hogy nagybácsi oda telefonált, a gyerek hallotta és nyilván inkább q medencezest választotta.

Fogtam volna és vittem volna a gyerekem valami szuper, altala nagyon vágyott programra baratnozes helyett. A szülinapra meg evidensen elmentem volna a gyerekkel.

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem az én barátnőm vagy.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a kislány igazából nem szereti a te lányodat, de nem akartak ezzel megbántani és inkább így intézte el? Más logikus magyarázatot nem igazán találok erre. Van hogy a szülő észre sem veszi hogy a gyerek csak kínjában játszik a másikkal és baromira nem bírja.
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!