Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Cérnagilisztával fertőzött...

Cérnagilisztával fertőzött gyermeked ment közösségbe?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltunk, kapott gyógyszert. Nem tartotta itthon.
2016. ápr. 27. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:

De én ezt nem is értem.Ha véletlenül a lányom ilyet elkapna, vagy bármi más fertőző betegséget, de az orvos azt mindaná, nyugodtan vigyem, abban a pillanatban orvost váltanék.Ha meg az oviban ilyen fokú igénytelenség lenne, közölném az ÁNTSZ-szel.

Amúgy nekünk orrfolyással sem engedi oviba, ugyanis ez nem jó senkinek.

Kérdező, a te gyerekednek sem jó az, hogy betegen van oviba.Ráadásul megfertőzi a többieket is.Ezt nem tudom, mégis hogy gondoltad.

2016. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 A kérdező kommentje:
37! Volt mostanában tetves a közeledben? Nyilván nem. Évek óta nem lehet emiatt kitiltani senkit közösségből, mert olyan szerek vannak, amik nem hetekig tartó kezelés után írtják. De erről is úgy alkotsz véleményt, hogy a közeledbe nem volt tetves ember!
2016. ápr. 28. 09:36
 43/90 A kérdező kommentje:
Nem kell már egymást hergelnetek, nem ment oviba.
2016. ápr. 28. 09:38
 44/90 anonim ***** válasza:

Azt se tudom, hogy ez a tetvesség hogy van.Nálunk egyszer nem fordult elő ilyen, és mielőtt bárki támadna, falun lakunk, sima állami óvoda.Szerintem ahol már a tetű megjelenik, sajnos olyan régió lehet.De ezen csak a szülők tudnának változtatni, óvónőkkel, védőnővel, gyermekjóléti szolgálattal együttműködve.

Nálunk van kettő roma kislány az egész oviban, de mivel mindenki tiszta, így ők is azok.

2016. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 A kérdező kommentje:

39! Olvass vissza és talán megérted, hogy miért vittem, 100x leírtam.


Azért ara kiváncsi vagyok, hogy hányotokat érintett ez közelről? A válaszaitokat olvasva, senkit.


Nem váltok dokit, mert jobban hiszek és bízok egy olyan emberben aki ezt tanulta és tisztában van a mostani szabályokkal mint nektek akik laikusok vagytok és nem találkoztatok ezzel a problémával!

2016. ápr. 28. 09:41
 46/90 anonim ***** válasza:
42%

Én vagyok a szerinted primitív.Én voltam már tetves is,meg bélférges is gyerekként.Nem mentem emberek közé,még akkor sem,ha kb 1 tabletta után eltűntek a kukacok.Mert nem!

Van gyerekem és bizony volt már hogy a mi gyerekorvosunk is azt mondta egy akármire,hogy nem fertőz mehet.De volt hogy azt mondtam ne menjen,írja még ki a hétre,mert úgy láttam jónak.

Az oviba is volt tetű,mindennap járt ki a védőnő,és nézte át a gyerekek fejét.A szülő aki bejelentette az ovinak,nem hozta a gyerekét mert nem hozhatta,és az ántsz-nek be lett jelentve.Nem is lett más tetves a csoportban.Ha te egy lepratelepre járatod a gyereket ahol ezt se tartják be,hát sajnálom,elsősorban a gyerekedet.

Nem ismerlek,de sok mindent elárul rólad,ahogyan írsz meg ahogyan betuszkolod a fertőző férges gyereked közösségbe.Ilyen embert egyébként örülök ha nem ismerek valóban.

2016. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
Ha jobban hiszel a dokidnak,ha annyira megbízol benne akkor miért írtad ki a kérdést? Mert pot tőlünk laikusoktól vártál választ.Ez nem egyezik az orvosodéval,az meg már nem tetszik.
2016. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
0%
Meg könyörgöm, 2016-ot írunk!Tetű manapság?Az a kosztól lesz.Én nem hagynám a gyerekem ilyen körülmények között semmiképpen.Inkább áthordanám a másik faluba, vagy be a városba, de hogy tetvesekkel együtt nem járna, az hótszentség!!!
2016. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 A kérdező kommentje:
50! Tévedsz, nem laikusoktól vártam a választ! Azoktól vártam a választ, akiknek a gyermeke a közelmúltban volt gilisztás és az az 1 ugyanazt írta, amit nekünk is mondott az orvos! Nem azért írtam ki, higy mindenki leírja hogy felelőtlen vagyok, nem törödőm és stb, de ti írtok csak! De őszintén, nem is nagyon fog a másik oldal írni, ezek után a válaszok után!
2016. ápr. 28. 09:49
 50/90 anonim ***** válasza:
73%
Mi a város elit ovijába járunk,csak jól szituált családok gyerekei járnak ide,mégis volt tetves gyerek aki befertőzte a többit.Nem kosztól van,és köze nincsen ahhoz hogy ki milyen igényes.Egy liftben elkaphatod,a gyerek a játszótéren,buszon,tömegben stb...
2016. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!