Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi az a betegségi szint,...

Mi az a betegségi szint, amire már azt mondod, hogy ne menjen a gyerek bölcsibe/oviba?

Figyelt kérdés

Kezdő bölcsis anyuka vagyok, sokszor olvasom, hogy szidják egymást az anyukák, hogy más beviszi a beteg gyerekét a csoportba és ezzel összefertőz mindenkit. Ok, de mi az a szint, ami már elfogadhatatlan?

Én pl nagy dilemmában vagyok. Múlt héten taknyos lett a lányom. (se láz, se köhögés, csak bedugult orr, és napi 5-6 tüsszentés). Nem vittem bölcsibe, hogy ne fertőzzön össze senkit, most a héten még ébredés után és lefekvés előtt ki kell szívni az orrát (minimális cucc van benne), napközben egyáltalán nem tüsszög, nem folyik az orra, nincs semmi baja. Ez belefér, ennyivel be lehet vinni, vagy tartsam otthon, addig amíg teljesen meg nem gyógyul?


2021. nov. 22. 11:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
64%
Azt már csak halkan jegyzem meg "kedves" 28, hogy mire jelentkeznek a tünetek, már rég fertőz a betegség. Akkor ennyi erővel 40 gyerek ne menjen ősztől tavaszig mert a te 1 gyereked nem bírja
2021. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
75%

"jaa hogy csóró vagy de a gyerek az kellett akkor is ha nem tudod megadni neki hogy otthon gyógyuljon"


Persze, mert amelyik család nem egy darab fizetésből megélni, az automatikusan csóró :D Akkoraz ország 60%-a gyereket sem vállalhatna, mert hosszútávon egy fizuból nem tudnának mindent finanszírozni, most már akkor ott tartunk, hogy senki ne vállaljon gyereket, mert a tiéd beteges?


A jelek szerint ugyanolyan csóró vagy, mint más, mert neked se futja a magánbölcsire. Vagy futná, de inkább elnézed, hogy fuldokik a gyereked, de te akkor sem viszed magánba, hadd szenvedjen inkább? Ki akkor a felelőtlen?


A te gyereked a leírás alapján sajnos beteg, ahogy te azt mondod, hogy másnak készülnie kell gyermekvállalás előtt erre, úgy neked is készülnöd kellett volna.

2021. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!