Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik! Lenne kedvetek a...

Anyucik! Lenne kedvetek a babáitokról képet küldeni? Annyit beszélünk róluk, jó lenne képhez kötni a csemetéket!

Figyelt kérdés

Itt 3 hónapos volt!

[link]


6 hónapos: [link]


7 hónapos: [link]



Várom a képeiteket!!!!


2010. ápr. 27. 09:15
 141/154 anonim ***** válasza:
35%

Szisz!

Pedig gyönyörű a babád!!!

Ne foglalkozz az irigyekkel!

Anna

2010. máj. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/154 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tényleg nagyon édesek a babák!!!!! sajnos az explorerem még mindig nem jó, a mozillaba meg külön be kell másolnom minden linket!!!!

Szisz! Nem kell senkivel foglalkoznod,szerintem is tündér pici lányod van! Nem tudom, h akinek nem tetszett a babád annak mi baja, de t*jd le magasról!!! Mindenkinek a babája nagyon édes és persze az is igaz, h mindenkinek a sajátja a legszebb, de ez így természetes!!!

Ha nem titok elárulod, hogy a pici lányod hogy bírt azon a nagy labdán elaludni??? Nagyon édes!!!!!

Lányok!!! ne foglalkozzatok senkivel, aki vmiért is "bepróbálkozik", látjátok is van valami b*rom, aki lepontozza a válaszaitokat! hát ha neki ez szórakozás.... nagyon tudom sajnálni!!!!

Szép vasárnapot és jó étvágyat az ebédhez!!!


*Sz*

2010. máj. 16. 10:11
 143/154 anonim ***** válasza:
13%

köszi Csajok,édik vagytok....jól esik:-))))

Foggalmam sincs hogy hogyan jött nekik össze!játszottak rajta és egyik másodpercröl a másikra egyszercsak elaludt

és vagy egy órát aludt úgy...

szép estét nektek és minden baby nagyon tündér

Szisz

2010. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/154 anonim ***** válasza:
13%

B+B!megnézném a képiteket,de nem megy!valahányszor oda kattintok a linkre és bejelentkezek az iwiwre,mindig a saját dolgaim jönnek elö!ennyire béndzsó lennék?

Szisz

2010. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/154 anonim ***** válasza:
48%

Masnak sikerult :(

De belinkelem ujra :)

[link]

B+B

2010. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/154 anonim ***** válasza:
13%

Ha megnezted vissza teszem ra, hogy ne tudjak megnezni, mert rengeted az abberalt es vannak fent olyan kepek is amit nem akarok, hogy barki lathassa.

De a szuleink/barataink meg csak itt lathatjak Bogust, igy toltjuk fel a kepeket ezerrel :)

Igy kerlek irj, ha megnezted!!

Koszi


B+B

2010. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/154 anonim ***** válasza:
13%

Szia fodrásztárs! :)

Nagyon édes a csajszid,nem is értem miért nem akartad eddig felrakni!A labdás kép,hát az meg tényleg csúcs!Nagyon komoly :D

Niki (10.oldal 7.válaszoló)

2010. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/154 anonim ***** válasza:
13%
Kérdezőnek.Most olvastam,hogy te sem tudsz belépni az iwiw-re,nekem is ezt irja ki.Lépj be a FIREFOXON ott jol műkődik.(nehogy lemaradj a képekről:))
2010. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/154 anonim ***** válasza:
13%

Inkabb csinaltam egy kulon mappan gyorsan a pancsizos kepeknek :)

Jobb ez igy!! Pedig azok a legedesebbek :)

2010. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/154 anonim ***** válasza:
13%

Köszi Niki,Foditárs:-)))azért nem raktam,mert egy kérdés(ahova képet raktam)elvette a kedvem töle!Te babyjeid is édesek!nagyon kis cserfes Vivi babád

B+B-->megnéztem a képeket!nagyon pindur még a Kismanó.....olyan messzinek tünik mikor Lilim is ilyen pici volt,pedig még csak 9hónapos!sikerült vizben szülnöd?milyen volt?én is úgy akartam szülni,de sajna nem jött össze:-(((

Szisz

2010. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!