Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Októberben szült anyukák hogy...

Októberben szült anyukák hogy vagytok? Irjatok légyszi a babáitokról!

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!A kislányom október 3-án született 3360g és 51cm.A három hónapos mérlegelésen 5500g és 64cm volt.Mosolygós baba,sokat kapálózik,két kézzel nyúl a tárgyak felé, nagyon érdeklődő.Az éjszakát már szinte átaludja, általában 1x kel fel enni 3-4 óra körül, majd utána 7-8-ig alszik.Kialakult már a napirendünk, így elég kiszámíthatóak a napjaink. Persze kisebb változások mindig történnek, de ezt ő irányítja én pedig alkalmazkodok.Az estéink viszont mindig a megszokott rend szerint alakul,úgy mint a délutáni szundikálós idő is.Már egyre többet van fenn és általában 3x30 percet szundikál.Körülbelül most ennyi jut eszembe.Majd írj a Te Manód milyen.


3 hónapos kislány a anyukája

2010. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam okt.22-én született. Most 6600g és 63cm. Mosolygós, nyugis baba. Most kezdi felfedezni a kezét és a hangját. Sokat "beszélget".Napirendünk még nincs igazán kialakulva.Én egy kicsit fáradt vagyok,mert éjszaka sokáig fent van. Próbálom rászoktatni hogy előbb aludjon el,de nem sok sikerrel jártam eddig. Anyatejes baba,bár most van egy kis hullámvölgy . Egy kicsit mintha kevesebb lenne a tejci. Ti hogy vagytok?
2010. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fiam október 16án született és 65cm és 5800gr.

Eleven örökmozgó gyerek.Éjjel 10-11órát alszik és napközben is 2x-3x 1,5órát.Szóval az alvókájával nincs gond:D

Álmában hátáról hasára fordul és persze tekereg a kiságyban.

Hangokra figyel és tele szájjal mosolyog néha hangosan is.


Írj te is!

2010. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az én babám október 24-én született, 3300 grammal, 50 centivel. Most már lassan veri a 7 kilót, és 60 centi, csak anyatejes. (Jó nagy:))Már sokat gügyög, és ha hozzászól valaki, akkor teli szájjal vigyorog. Még nem nyúl a tárgyakért, de már nézegeti a kezét. Nagyon jó baba, csak akkor sírdogál, ha álmos. Olyankor be kell dugni a szájába a cumit, és egy pillanat múlva már alszik is. Este 8-tól reggel 8-ig alszik, kétszer kel fel, 3-4 körül, és 6-7 között. Szerencsére sokat alszik, délelőtt 1-2 órát, és délután 2-3 órát. Sok mindent még nem tudunk csinálni, mondókázok neki, énekelek, és nézi, hogy mit csinálok.
2010. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az én babóm október 23.-án született, és most 6,5 kg. Már ő is nyúl a tárgyak felé és nagyon sokat gügyög és nevet!Vettünk neki pihenőszéket, amit egyenesen imád, akármilyen nyűgös abban eljátszik. Nappal nagyon keveset alszik kb 2x fél órát. Viszont este nagyon gyorsan elalszik és 8-tól 5-ig fel sem kel.

Úgyhogy lehet ideje lenni külön szobába rakni.

A ti babáitok külön alszanak már?

Köszi a válaszokat!

2010. jan. 12. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
A 11.23-as vagyok. A kislányom 2 hónapos kora óta külön szobában alszik.
2010. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányom október 15-én született 3280 garmmal és 55 centivel. Az első 6 hetünk horror volt, mert elkapotta kórházban egy fertőzést (ami epetúltengést okozott nála) és ez a 6-ik héten derült ki. Addig csak üvöltött és evett, alig aludt, azt is csak rajtam. :(

Már szerncsére meggyógyult és azóta már megtanítottam az ágyában aludni. Este 7-8-ig alszik 2 szopival. Már 5,8 kiló, sokat mosolyog, egyfolytában rágja az öklét és az ujjait. Már 2-szer átfordult hasróül hátra, de a kezét még nem nyúl semmiért. Kialakult napirendünk van, délelőtt torna, alvás, kora délután séta, késő délután éneklés, mondokázás, utána alvás.

12 hetes kislány anyukája

2010. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam okt. 12.-én született, 3400 grammal és 51 cm-el. Pont ma 3 hónapos:) Ma kereken 6 kiló volt és 60 centi. Mosolygós baba, állandóan vigyorog, még szopi közben is ha rámnéz:) Éjszaka egyszer kel fel, 4-5 fele, aztán vissza alszik 7-8 ig. De volt már párszor, hogy átaludta az éjszakát. Nappal is alszik szépen, délelőtt 1.5-2 órát délután 3-4 órát. Csak anyatejes, jókedvű imádnivaló kispasi:)

Mindenkinek sok egészséget kívánok és sok tejcsit:)

2010. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni hogy ő is kezecskéjét nézegeti, már nyúl a játékok után magához húzza, bekapja. Még nem fordult meg, de szépen hasal, sokáig elvan így nézelődik. Egyre több "szavakat" gagyog, néha sikong, és már nevetett párszor hangosan is. Fürcsinél a kádból kifröcsköli a vizet, úgy rúgkapál, imád fürödni.
2010. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!