Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent nálatok hogy...

Mit jelent nálatok hogy csemetéket átaludta az éjszakát?

Figyelt kérdés
17 hós kisfiam már 2. napja nem ébred csak hajnal 4 fele, szopizik és alszik tovább 7 -ig. Akkor "kávézik még" és indul a nap. Ez már nagy szó, mert eddig 2x ébredt éjjel.
2010. júl. 8. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 hónapos korától aludt este 10-től hajnal 3-4-ig. Majd ezt az időt kitolta 5-6-ig, 4 hónaposan már este 9-től aludt 6-7-ig. Néha megébred, olyankor a cumit kell neki odaadni, vagy volt hasmenése és éjjel 3-kor tisztába kellett tenni, de szinte azonnal visszaaludt. A cumit sem kéri minden éjjel, de ez is inkább a hajnali, kora reggeli időre tehető 4-5 óra körül. Szóval szerintem elég korán elkezdte az éjszakai teljes alvást. Ha csak kicsit nyöszörög, vagy felnyög egyet, nem zargatom, visszaalszik, hosszabban csinálja, tehát igazán megébred, akkor keresi a cumit. Most egyébként 6 hónapos.
2010. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt jelenti, hogy 1-szer felébred inni. Vagy egyszer sem. 16 hónapos. Este fél 9-től, reggelfél 7-ig alszik. Már nem cicizik.
2010. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

3 hetes korától este 9-től reggel 9-ig alszik ébredés nélkül.

Előtte 3 és 5 között kelt egyszer. Az se volt vészes.

El se tudom képzelni milyen mikor valaki évekig nem tud egy éjszakát se végig aludni, addig amíg szeretne.

Nagy szerencsénk van a fiúnkkal.

2010. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9 hetes kora ota este 9-tol reggel 6-ig aludt egyhuzamba. En innen mondtam azt, hogy ataludta az ejszakat. Ezelott megebredt hajnali 4 ora korul en ezt nem neveztem atalvasnak de mindenki mashogy tekinti.
2010. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

13. hónapos. Este 8-9 között alszik el, a szopi csak cumizás pár percig. Reggel 8 körül kel. Éjjel ha fel is ébred,vissza alszik,esetleg egy kis teát iszik.

3-4 hónapos kora óta soha nem etettem éjjel. Azóta végig alussza az éjszakákat.

2010. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Még nem volt 6 hetes a kisfiam, amikor egyik este 9 körül letettem aludni, és reggel fél 6-kor arra riadtunk a párommal, hogy úristen, mi van a gyerekkel. Rongyoltunk át hozzá, és édesdeden aludt. Innentől kezdve nem ébredt éjjel. Reggel 6-kor kapott csak kaját, és utána még visszaaludt 10-ig. Most 9 hónapos, már "csak" 9-ig alszik vissza a reggeli tápija után, este általában 8, fél 9-kor legkésőbb ágyban van.
2010. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8.30-as vagyok, azt még lehagytam, hogy az ivást is egyedül elintézi: az ágyába be van téve a csőrös itatója vízzel, és kiszolgálja magát, ha szomjas.
2010. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

az én lányom 2-3 hónapos kora óta alussza át az éjszakát. Este 7kor fürdetés, utánna vacsi és 3/4 körül már alszik. Leteszem a kiságyba, önállóan elalszik egy puszi után. Egész éjszaka alszik, fél8-8kor kel. Most ébredt fel kb fél órája. ÉJszaka nem kel fel. Egyszer kétszer fordult elő, hogy felkelt teát kérni. Tápszeres a pici, mostmár hozzátáplálom.

Ennek az egész éjszakai alvásnak a "hátránya" hogy napközben max 1-2 órát alszik.

6hós anyuka

2010. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem a babám 1 hós kora óta átalussza az éjszakát este fél9- reggel fél kilencig (de előtte is csak egyszer kelt fel hajnali 4kor). Most másfél éves s van, hogy még később kel fel mint fél 9.
2010. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A kisfiam kb 6 hetes kora óta úgy alussza át az éjszakát, hogy fél 10 körül elalszik, felébred 3-4 körül, olyankor hasra teszem, és már alszik is tovább kb reggel 9ig. Se nem eszik, se nem iszik.
2010. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!