Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mesélnétek nekem 7-8 hetes...

Mesélnétek nekem 7-8 hetes babáitokról? Minden érdekel, bővebben lent!

Figyelt kérdés

Hány centi,mennyi kiló,mennyit eszik és hányszor egy nap.az éjszakák hogy telnek?Mennyit alszik napközben és éjjel?Napirend?

Előlre is köszönöm.


2009. dec. 22. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hetes és 6 kiló. 5-6 alkalommal szopcsizik egy nap, de volt már olyan is hogy csak 4-szer. Az éjjelek elég változatosak, mert egyik éjjel alszik reggelig, másik éjjel felkel egyszer szopizni, de akkor is hamar visszaalszik. Napközben teljesen nyugodt,játszik,nézelődik, de este 6-8 óráig mindig nyűgös.
2009. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom 8 hetes lesz holnap.6 kiló és 61 cm.(4400al és 59 cm-el született).

Szinte pontosan 3 óránként szopizik, kivéve délelőtt mert ott van hogy 4 órát is alszik, illetve éjjel.

Tehát igy néz ki egy napunk: 7kor szopik reggel, majd ébren van egy 20-30 percet biztos. Nagytesó (2 éves) "szórakoztatja" :)Ezután séta jön.

11kor ismét szopi, majd ezután van hogy nem alszik olyan jól vissza és 13 órakor még szopizik egy kicsit pluszban :)

Ezután 16 órakor eszik legközelebb, és alszik egy olyan 2 órát és 6 órától ő is megzizzen kicsit, semmi se jó neki, alig lehet kivárni vele a fürdést.Aludni már nem akar, éhesnek nem éhes még, szóval nehéz ügy :)

19 órakor fürdik (ezt imádja, sose sír, még ha éhes akkor is megnyugszik tőle ez furi mert a fiam végigüvöltött minden fürdetést szinte).

Ezután jön egy jó nagy szopizás, egyik cici 15 perc közte büfi -apjára vigyorgás-nézelődés- majd másik cici szintén 15 perc kb.Tehát ez igy elhúzódik vagy 9ig.

Ezután egy jó nagy alvás jön, hajnali 2-3 ig,szopi, popsi ringatás olyan 3-fél 4-ig és alszik reggel 7ig.

De volt már olyan, hogy az esti fürdetés előtt szopizott igy fürcsi után úgy bealudt hogy legközelebb csak este 11kor kelt enni és onnantól viszont aludt vagy hajnali 5ig, szóval lényegében majdnem átaludta az éjszakát.

Nálunk amúgy kétféle napirend van, mert a férjem gyakran van hogy éjszakás és a két gyereket nem tudom akkor egyszerre fürdetni hanem előbb a nagyot lerendezem, és a kicsi csak utána jön mikor nyugi van, így olyankor elhúzódik a fürdetése és az esti szopi és akkor van ez hogy csak hajnali 4-5 felé ébred először.

Amúgy nagyon rendes baba, szinte sosem sír (ez is meglepő a fiamhoz képest aki szegény nagyon hasfájós volt és szinte csak evés-sírás-alvásból állt a napja).

Ha ébren van nézelődik :) és 2 hete mosolyog főképp a tesóra meg a férjemre.

2009. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!