Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyos anyukak, meselnetek...

Kislanyos anyukak, meselnetek hogy jott ossze a kislany?

Figyelt kérdés

Hugicat szeretnenk,akkor sem dol ossze a vilag,ha mondjuk fiu lesz,de hangyanyit jobban vagyunk kislanyra :).

Akiknek kislanyuk szuletett,valahogy lehet ezt befolyasolni?Erdemes,vagy csupan a sorsa kell bizni?

Koszonom a valaszokat!


2011. máj. 22. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én annak idején a teherbeeséshez használtam ovulációs tesztet, hogy összejöjjön a baba. Nézegettem közben kalkulátorokat a neten is. Úgy emlékszem,hogy van olyan kalkulátor ami az ovuláció körüli napokon kimutatja, hogy mikor van a legnagyobb esély kislányra. Én utólag visszaszámoltam és nekünk tényleg akkor volt a legnagyobb esély kisfiúra amikor együtt voltunk. :)
2011. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Úgy emlékszem, hogy ez volt az a kalkulátor.

[link]

2011. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha tudod pontosan mikor van a peteérésed, az előtt egy nappal legyetek együtt, a leányzók 48 óráig életképesek míg a fiúk nem :S
2011. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2 lányom van :) de egyébként véletlen :)

Én úgy tudom, ha sűrűn vagytok együtt pé körül, tehát minden nap és akár többször is egy nap, akkor is nagyobb az esély a lányra. Nekünk így volt, sokat voltunk együtt, és bejött, mindkétszer lány lett, de mondom, nekünk ez véletlen, mi nem gyúrtunk kifejezetten lányra, lett ami lett és örülünk :)

2011. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!Persze meg johetnek!

Kedves utolso valaszolo,nekunk meg a fiunk jott igy ossze,minden napi "gyurassal",persze nem szamitott a neme,de azert vicces :D

2011. máj. 22. 16:03
 7/14 A kérdező kommentje:

Ezeket a naptarakat amugy ismerem,a kinai bejott,fiut mondott,az is lett,de ez is csak ugy tudom 50%.

En inkabb sajat tapasztalatokat szeretnek olvasgatni :)

2011. máj. 22. 16:06
 8/14 anonim ***** válasza:

a naptár szerint nekem két fiam lenne,két lányom van..

én is azt ismerem,h., peteérés napján fiú..távolabb eső napokon lány..

2011. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én leteszteltem az alsó linket és bejött. Beírtam a fiam fogantatását és az akkori koromat. Müködik!
2011. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jaj, a különböző naptárok... kínai szerint nekem fiam van, aki amúgy egy édes kislány lett. :)


Mi csak peteérés előtt voltunk együtt. Sem peteéréskor, sem utána nem voltunk együtt, és így kislányunk lett.

Nekem a peteérés 15-ei napon volt, és mi így voltunk együtt: 8, 10, 12, 13.

Na, de garancia nincs. :)

2011. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!