Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyos anyukak, meselnetek...

Kislanyos anyukak, meselnetek hogy jott ossze a kislany?

Figyelt kérdés

Hugicat szeretnenk,akkor sem dol ossze a vilag,ha mondjuk fiu lesz,de hangyanyit jobban vagyunk kislanyra :).

Akiknek kislanyuk szuletett,valahogy lehet ezt befolyasolni?Erdemes,vagy csupan a sorsa kell bizni?

Koszonom a valaszokat!


2011. máj. 22. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg tuti recept kislányra (amióta kidolgoztuk apával már adtuk tovább és 2 ismerősnek is lánya lett, bár mint tudjuk semmi sem garancia)


- étrend váltás! semmi disznó-marha és hasonló húsok. sok zöldség és szárnyas, hal minimum 1 hónapig előtte is


- apuka minden este forró fürdőben áztassa magát, a meleget nem bírják a fiú katonák :) minimum 1 hónapig előtte is


- tilos a banán! állítólag van benne valami ami segíti a fiúkat


- ha ismered a pé-d akkor előtte kell együtt lenni, de közvetlenül előtte való naptól a ciklus végéig már tilos


- megfelelő pozitúra bármilyen röhejesen hangzik, de a misszionárius, az is úgy hogy bocsi vulgáris leszek szóval nem tövig nyomva (a fiúk gyorsabbak de így hosszabb az út hamar kidöglenek)


- együttlét után 20 percig legyen megemelve a csípőd


- nekünk a kínai és a jónás naptár "keveréke" volt az alapszámítás


Megjegyzem, első hónapban a második együttlét alkalmával összejött kishercegnőnk :D

2011. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszi!Kiprobaljuk :D
2011. máj. 23. 08:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tudhattok valamit!
2011. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:44 vagyok


Hát remélem másnak is bejön :)


Egyébként mivel fogamzásgátlót szedtem és alapbetegségeim vannak a gyógyszerátállás idejét (fél év) arra használtam ki, hogy nyomoztam mint a güzü. :) Mindenféle mendemondának utána jártam aztán azt dolgoztuk össze. Sok volt ami hülyeség és semmi normális alapját nem lehetett találni, de volt ami érdemleges.


Apuka nagyon kislányt akart és mivel rajta múlik, neki kellett több "áldozatot" hozni az ügy érdekében. :D Mondani sem kell, hogy a 18 hetes UH ami genetikai nem az érdekelte, hogy egészséges-e, hanem rögtön azzal zaklatta a dokit, hogy lány-e :D


Egy ismerősnek 3 fiú után lett így lánya, egy másiknak akit csak a tesóm ismer a fia után szeretett volna kislányt és ott is besikerült. Remélem akik itt vágynak csajszira szintén sikerülni fog. Ja és a háziorvosom majdnem lehagytam :D Ő is tőlem kérdezte mi a recept mert fia van és lányt akarnak következőleg "azasszonnyal". Náluk is sikerült.


Lényeg az önfegyelem apuka részéről :)No és pontos pé ismeret anyuka részéről (érdemes pár hónapig vezetni hogy tiszta legyen a kép)


Sok sikert!

2011. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!