Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meghalhat tényleg így? Kicsit...

Meghalhat tényleg így? Kicsit durvának tartom.

Figyelt kérdés
Olvastam itt,hogy egy baba azért halt meg,mert a Dentinox a torkára cseppent...Valaki kommentelt ilyet.Nem azt mondom,hogy nem lehet igaz,de meghökkentett...
2010. márc. 14. 20:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szivesen maskor is!!!
2010. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ebből is ilyen buta vita kerekedett, talán egy szakember magyarázata "igazságot" tudna tenni, de abban azért egyetérthetünk szerintem, hogy senki sem gondolja komolyan, hogy egy kisbaba csak úgy meghalhat egy, a számára készített kis kenőcstől, főleg, hogy nem egy erős gyógyszerről beszélünk, és az sem elhanyagolható szempont szerintem, hogy az édesanyja sem akarhatott neki ártani, mind anyák vagyunk, gondoljatok csak bele.
2010. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,megoszlanak a vélemények!...Azóta is kenem neki,nagyon ritkán kell szerencsére!
2010. márc. 27. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!