Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orrszívót használtok?...

Milyen orrszívót használtok? 2.5hetes a babám a porszívosat durvának találom. A hagyományos meg hatástalannak tűnik.

Figyelt kérdés
Szegény picinyem meg olyan szopi közben mint Darth Vader.
2009. jún. 12. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is durvának tűnt először a porszívós, de aztán kipróbáltam. Nem olyan vészes. Persze utálni fogja, de muszáj, mert a kézi tényleg nem ér semmit. Inkább használd, mert ha nem szívod ki, rámehet a tüdejére, vagy a fülére, az sokkal rosszabb.
2009. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használd nyugodtan a porszívósat, de próbáld ki magadon és rájössz, hogy egyáltalán nem durva!
2009. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A porszívóst csak 6hós kortól ajánlják.Rá is van írva.
2009. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi Pesztonkát használunk, nagyon jó. Motoros, de mégsem porszívó. Elemről is megy. Többet is próbáltam, kivéve porszívósat és ez nagyon bevált.
2009. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért tartod durvának a porszívósat? Egyébként én is tartottam tőle, de nem szív olyan nagyon erősen, saját magát szabályozza. Sztem ez a legjobb és a leghatásosabb, meg olcsó is. Mindig használj előtte Sterimar orrspray-t, a gyógyszertárakban kapható! Jobbulást!
2009. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én fiaimnál is használtam már csecsemőkoruktól kezdve a porszívósat és az volt a legjobb. Egyáltalán nem olyan durva, mint amilyennek látszik és igaz, hogy ordít, de aztán megkönnyebbül, hogy levegőt kap.
2009. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó a porszívós, nem durva, mi is azt használtuk újszülött kortól fogva, és kisebb korában egyáltalán nem is tiltakozott, inkább olyan 1-1,5 éves kora körül kezdett el tiltakozni ellene, de akkor sem azért, mert fájt, hanem mert félt a porszívó hangjától.

amúgy szerintem a motoros porszívó sem tudja rendesen kitisztítani, csak kínlódtunk vele, és sosem lett vége a szívásnak.

Inkább porszívós.

2009. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
használd nyugodtan a porszivosat, nem olyan durva, a babának is megkönnyebbülés. mi is 2 hetesek voltunk amimor náthásak lettünk, én is azt használtam. befujtam előtte steimarral és ki is jött. babának se fáj sőrt nekem gyakran elaludt közbe.:)
2009. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!