Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meghalhat tényleg így? Kicsit...

Meghalhat tényleg így? Kicsit durvának tartom.

Figyelt kérdés
Olvastam itt,hogy egy baba azért halt meg,mert a Dentinox a torkára cseppent...Valaki kommentelt ilyet.Nem azt mondom,hogy nem lehet igaz,de meghökkentett...
2010. márc. 14. 20:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Meg is hökkenthetett mert ez baromság!
2010. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Én olyat olvastam (egy orvos írta), hogy hosszú távon előfordulhat valami hasonló. Valami olyasmit írt, hogy egy idő után nem érezte a baba a torkát és a saját nyálába fulladt bele.

Ő is azt írta, hogy ez rendkívül ritka és a Dentinoxot nem is mindennapos használtra találták ki ill. nem hetekig, hónapokig tartó használatra hanem csak eseti használatra.

2010. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hisz a lidokainos dolgokkal elővigyázatosan kell bánni,én éjjelre soha nem adnám.
2010. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik gyerekorvos nem is hajlandó felírni,mert volt egy olyan kisbaba,aki amiatt halt meg,mert az anyuka vigyázatlan volt,Azt mondja,hogy nem akar kockáztatni,mert nem tudja,hogy az anyuka mennyire figyelmes.
2010. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Valószínűleg allergiás volt a baba a Lidocainra, azért halt meg. Nekünk egy felnőtt ismerősünk járt úgy, hogy a fogorvosi székben újra kellett éleszteni. De ez nagyon ritka, nem mindennapi eset.
2010. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓÓÓ,én ma kentem neki be először és éjszakára is..nem a cseppentőssel,amivel írták,hanem géllel

de ivott utána már,nem lesz vajon gond ?????

2010. márc. 14. 21:12
 7/33 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy lesz:)azért leközelebb vigyázz
2010. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy lesz gond! Első vagyok, szerintem azért baromság, mert akkor nem lenne vény nélkül megvásárolható, és az van írva a betegtájékoztatón, hogy nem szabad lenyelni. Én úgy gondolom, hogy ha olyasmit adnak el ami a gyerek szájába kerül, attól ilyen "könnyen" nem lehet meghalni.
2010. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Biztosan nem! Nekem is volt már, hogy éjjel felsírt a foga miatt, nagyon fájhatott neki mert fél órán keresztül sírt vígasztalhatatlanul, bekentem neki és 10 perc múlva elaludt. Ilyen többször is előfordult de én csak ilyenkor használom amikor már nagyon fáj neki és ez általában éjjel van. 13 hónapos.

2010. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hááát,ezek után...De tényleg!Miért lenne vény nélkül kapható,ha ennyire veszélyes?A gél is ennyire veszéyes?
2010. márc. 14. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!