Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meghalhat tényleg így? Kicsit...

Meghalhat tényleg így? Kicsit durvának tartom.

Figyelt kérdés
Olvastam itt,hogy egy baba azért halt meg,mert a Dentinox a torkára cseppent...Valaki kommentelt ilyet.Nem azt mondom,hogy nem lehet igaz,de meghökkentett...
2010. márc. 14. 20:53
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Ja és csak ha fáj neki,akkor kenem be neki,

nem folyamatosan.Akkor is gáz?

2010. márc. 14. 21:27
 12/33 anonim ***** válasza:
Nem gáz, arra való! Nyugi, ha nagyon szenved, kendd be neki, csak ne sokat tegyél rá.
2010. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Mennyi időn belül jön ki,ha allergiás rá?Délben kentük neki be először.Most alvás előtt másodjára...
2010. márc. 14. 21:32
 14/33 A kérdező kommentje:
Picit tettem,még borsónyi sem volt.
2010. márc. 14. 21:33
 15/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én sokszor kenem dentinoxxal azt mondta a védőnő nem tud hozzászokni.És altatásra is lehet használni.Elég rég óta használom.Nem egy hónapja hanem több.Géllel.ÉS ha tényleg olyan veszélyes lenne nem lehetne vény nélkül kapni nem?
2010. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%

Cseppben létezik egyáltalán? Én csak a gélt ismerem. Mi is használtuk, de vigyáztunk, hogy ne nyeljen belőle, mert a lidokain érzéstelenit és ha a torkát elérzésteleníti, nem fog reflexesen nyelni. Így akár igaz is lehet, hogy fulladást okozhat, de ahhoz le kell nyelnie, vagy nagyobb mennyiségnek kell a torkára kerülni.

Ha vékonyan, kis mennyiségben kened a fogacskáját, nem lesz baj.

Napközben segíthet hűtős rágóka, vagy a DM-ben lehet kapni Babylove 3 db-os szettet, amiben van 2 ilyen nyeles gumis rágóka, és egy fogkefe. Nos, mi az egyik ilyen nyeles ínymasszírozót kentük be nagyon vékonyan. És bekente saját magának.

2010. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Na,ez nagyon jó megoldás,túléltük az éjjelt,természetesen odafigyelünk rá,hogy picit kenjünk!Köszönöm mindenkinek!
2010. márc. 15. 11:24
 18/33 anonim ***** válasza:

szia! ajánlom nektek a dentinox oldatot, amiben nincs lidokain. csak gyógynövénes oldat, bármennyi alkalommal lehet használni. nagyon jó!

magamon tapasztaltam egy inygyulladásnál a hatását, azóta a babámnak is ezt adom fogzáskor. és nem kell aggódni a lidokain miatt.

2010. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
[link] akkor a polidocanum szerinted mi?
2010. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
polidokanol,bocs.De a dentinox gel is olyan keves lidokaint tartalmaz hogy akkor nem irnak azt a betegtajekoztatora hogy amikor faj akkor kell kenni.Es ha egesz nap sir es faj neki es kened,akkor mi van?
2010. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!