Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féltem a babámat. Mit tennétek...

Féltem a babámat. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Társasházban élünk, ahol az alattunk lévő állandóan dohányzik. Így szellőztetni is csak lopva tudok, és a teraszra sem lehet kivinni a gyereket. Már többször kértük, hogy ne az ablak, terasz alatt szívja, de nem használ neki. Nagyon bunkó. Mellesleg saját várandósága (és gondolom a szoptatás alatt) is dohányzott. Tavasszal, nyáron sem tehetem ki a babát a teraszra, mert árt neki. Pedig akkor egész nap levegőn lehetne, így meg csak napi néhány órát, amíg elmegyünk vele hazulról. Mit tennétek a helyemben? Minden megoldás érdekel!
2010. márc. 9. 15:26
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Sajnos vitába torkollot ez a kérdés, pedig a kérdés kiírásának nem ez volt a célja. Teljesen el vagyok keseredve, mert igenis árt a babának, akárhogy is magyarázzák egyesek, hogy nem. Szóval tanácsot szerettem volna, mert nem élhetek zárt ablakoknál, ez azt hiszem érthető. És nem cigi hiszti.
2010. márc. 9. 15:54
 22/46 anonim ***** válasza:
30%
nem hiszem, hogy élete végéig búra alatt lehetne tartani
2010. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
42%
73% ha nem bírod ne olvasd ezt a kérdést.
2010. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
19%
ti nem bírjátok a tőletek eltérő válaszokat
2010. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
73% Nem is kell búrában tartani, de mint a szülőnek, kötelességem megvédeni amitől és ameddig lehet. És köszönöm a hozzászólásaidat. Pá-pá
2010. márc. 9. 15:58
 26/46 anonim ***** válasza:
89%

Valóban joga van a saját erkélyén bagózni, és szerintem ha fenyegetően léptek föl vele szemben, még inkább fújni fogja. Ha nem teljesen ostoba, akkor azért, mert tudja, hogy úgysem tudtok mit tenni, ha teljesen ostoba, akkor meg csakazértis.

Lehet marad az, hogy elmentek sétálni levegőzés céljából, mert sajnos azon kívül, hogy magadat idegesíted, nem tudsz sok mindent tenni:(

Nálunk a liftben bagóznak mindig, mintha nem lehetne kibírni azt a kb. 30 másodpercet. Mindegy.

Kitartás, remélem találtok megoldást.

ҝ

2010. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
29%
ezzel sajnos egyet kell értenem, mármint hogy nem viselitek el, ha valaki mást mond, mint a véleményetek. mert a kérdés kiírója persze olyan válaszokat akar, hogy hát persze, neked van igazad... mindenki úgy él a saját lakásában, ahogy akar, nem szabhatod meg neki, hol dohányozzon. Cseréljetek lakást!
2010. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
37%
Cseréljen lakást? Költözzön el a bagós ennyi erővel! Értelmes válasz volt.
2010. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

pápá

remélem nem problémázol tovább

2010. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
34%

miért is a bagós?

neki vsz. nincs problémája a gyereksírással

(legalább is erre nem tért ki a kérdező)

2010. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!