Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy nagyon féltem...

Normális, hogy nagyon féltem a babámat?

Figyelt kérdés
A babám háromhetes lesz szerdán. Féltem a betegségektől, attól, hogy tápszeres lesz, ugyanis nagyon kevés a tejem. Gyakorlatilag félek vele kettesben maradni. ( Ráadásul egy hete meghalt az édesanyám is.) Ha depressziós leszek, ki gondoskodik a kisfiamról. Hajlamos is vagyok a depire.
2008. máj. 11. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nagyon sajnálom a mi édesanyáddal történt,pont ilyen boldog esemény utánn.Miért félsz ketttesben maradni a babáddal??`Pont ö adhat most eröt neked..

Fel a fejjel,menj sokat sétálni.

2008. máj. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is őszinte részvétem. Én ugyan ilyen voltam. Anyukám egy hétig volt itt segíteni, ahogy hazahoztam a babámat, férjem még plusz egy hétig, de 2 hét után egyedül maradtam a babámmal és folyamatosan sírtam. Féltem vele lenni, nem is tudom elmondani mitől féltem, nem csak attól, hogy rosszul csinálok valamit, hanem úgy egyátalán tőle. Ezt az érzést csak az ismeri, aki átéli. Pedig nagyon vártuk, 3 év után sikerült csak teherbe esnem. De az idő segített, kb. 4 hetes volt, mire teljesen a magaménak tekintettem, nem úgy néztem rá, mint egy aranyos babára, hanem úgy, mint az enyémre. És a depi is elmúlt. Gondolj arra, hogy ha veled történik valami, senki ezen a földön nem fogja teljesen a magáénak tekinteni és úgy szeretni, mint Te, az édesanyja szeretni fogod. A depi elmúlik, az érzések megjönnek, biztos vagyok benne. De ha pár hét múlva is ezt érzed, kérj segítséget a védőnőtől. És ha nem lesz tejcsid / ami miatt ebben az idegállapotban ne okold magad / sem történik semmi, a tápszeres babák is egészségesek és szépek. Szorítok, hogy gyorsan túljuss a nehezén.
2008. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Reszvetem :(

En ilyenkor mindenkinek csak azt tudom mondani, ha megoldhato, es megteheted, keress fel szaksegitseget. (pszichologus) Van, aki kifejezetten a szules utani depressziora szakosodik. Nagy segitseg lehet, erot ad, a pszichoterapiaval konnyebb tuljutni ezen. Es megelozheto, h valos, klinikai depresszio alakuljon ki a szules utanibol.

Minden jot!

Tudom, mar ateltem!

2008. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!