Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féltem a babámat. Mit tennétek...

Féltem a babámat. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Társasházban élünk, ahol az alattunk lévő állandóan dohányzik. Így szellőztetni is csak lopva tudok, és a teraszra sem lehet kivinni a gyereket. Már többször kértük, hogy ne az ablak, terasz alatt szívja, de nem használ neki. Nagyon bunkó. Mellesleg saját várandósága (és gondolom a szoptatás alatt) is dohányzott. Tavasszal, nyáron sem tehetem ki a babát a teraszra, mert árt neki. Pedig akkor egész nap levegőn lehetne, így meg csak napi néhány órát, amíg elmegyünk vele hazulról. Mit tennétek a helyemben? Minden megoldás érdekel!
2010. márc. 9. 15:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
29%
Hát kérlek, ha elviszed sétálni, ott is van cigifüst, plusz kipuffogó füst,minden egyéb más, szóval amit az erkélyen kap a baba füstöt, az semmi ahhoz képest amit a városba kap! Nem tudtok mit csinálni, ha értetlen akkor értetlen...
2010. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
72%

Közös képviselő nem tud segíteni?

Lehet kicsit keményebben kéne fellépnie vele szemben a párodnak.

2010. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
69%
Ha ő bunkó legyél te is bunkó. Söpörd le a szemetet vagy virágföldet az ő erkélyére és ha reklamál mondd azt hogy majd abbahagyod ha ő is abbahagyja a dohányzást.
2010. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a városban is kaphat a szmogból, de mi a kertvárosban lakunk, nagyon tiszta a levegő. A nagyszülők meg vidéken, úgyhogy ott sem nagy a légszennyezettség. És nagyon feljön a füst. Ha 2 percet szellőztetek, már olyan a lakásom, mint a kocsma...
2010. márc. 9. 15:35
 5/46 anonim ***** válasza:
13%

1. igaza van

ne vigyük már túlzásba ezt a cigi-hisztit...

2010. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Másodiknak. A közös képviselő is nagy bagós, úgyhogy rá nem lehet számítani sajnos. Elköltözni meg nem tudunk, mert pénzünk az nincs.
2010. márc. 9. 15:36
 7/46 A kérdező kommentje:
Cigi-hiszti. Ha az, akkor a dohányosok miért nem a saját lakásukban szívják?
2010. márc. 9. 15:37
 8/46 anonim ***** válasza:
0%
mert egyelőre még nincs betiltva
2010. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
68%
Első válaszoló, nem tudjuk, hogy hol lakik a kérdező?!:) Lehet egy kisvárosban, ahol a levegő szennyezettsége nem hasonlítható össze Pesttel. Nekem is volt ilyen szitum, de az alattunk lakó néni megértette, és nem füstöl a teraszunk alatt. Szerencsénkre. Én is a párodat javaslom, hogy vesse be magát, mert a bunkók max. a hasonló stílust értik meg. Jól beolvasnék neki, hogy ha még egyszer pöfékelni mer....ez meg ez lesz, amit nem tesz zsebre! Vagy ha férjed nem elég "nagydarab" (enyém az:) akkor egy nagyobb darab ismerőssel (esetleg kopasszal)kopogtatnék be. Ez általában hatni szokott, a könyörgésed nem fog. A közös képviselő sem hiszem, hogy nagy benyomással lenne rá a csajra. Remélem megoldódik a helyzet, mert tudom milyen rossz! A levegő kell a babáknak.
2010. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
0%
a szomszéd helyében pillanatok alatt feljelenteném az ilyen "kedves" kopogtatót fenyegetésért
2010. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!