Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féltem a babámat. Mit tennétek...

Féltem a babámat. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Társasházban élünk, ahol az alattunk lévő állandóan dohányzik. Így szellőztetni is csak lopva tudok, és a teraszra sem lehet kivinni a gyereket. Már többször kértük, hogy ne az ablak, terasz alatt szívja, de nem használ neki. Nagyon bunkó. Mellesleg saját várandósága (és gondolom a szoptatás alatt) is dohányzott. Tavasszal, nyáron sem tehetem ki a babát a teraszra, mert árt neki. Pedig akkor egész nap levegőn lehetne, így meg csak napi néhány órát, amíg elmegyünk vele hazulról. Mit tennétek a helyemben? Minden megoldás érdekel!
2010. márc. 9. 15:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
63%
szerintem meg mindenkinek joga van a saját erkélyén dohányozni. neki pont annyi joga van ott szívni a cigijét, mint neked kirakni a gyereket. én is rühellem a dohányosokat és ahol tudom óvom a gyereket a füsttől, de ezzel nem tudsz mit csinálni, max elköltözni.
2010. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
47%
Cigi hiszti? Magadat gázosítsd otthon zárt ablakok mellett, ne az ártatlan kis baba tiszta tüdejét, és azt, aki nem akarja beszívni azt az undorító bűzt, ami nem mellesleg rákot okoz! Remélem minél hamarabb betiltják itthon is az utcán bagózást.
2010. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Hasonló a helyzet nálunk is, bár mi szerencsésebbek vagyunk, mert az alsó szomszéd csak néha gyújt rá. (heti 1-2szer) bár ilyenkor nálunk is nagy a füst, mert pont olyankor fúj úgy a szél, hogy az összeset behozza alakásba. Iszonyatosan zavar a füst, bár régen én is dohányoztam. Igazából a dohányos szomszédot is némiképpen megértem, mert annó, én sem gyújtottam rá a lakásban, mert nem szeretem a szagát.

Én azt szoktam csinálni, hogy ha kint játszunk az erkélyen, és hallom, hogy kijön, akkor gyorsan bemegyünk, pár perc múlva vissza. Gondolom nálatok sem láncdohányos, talán te is megpróbálhatnád ezt. Bár a fiam nem mindig érti mi ez a ki-be rohangálás, demost már nem zavarja.

2010. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Akkor végülis nekem is jogom van leh.gy.zni az erkélyemről, mert azt csinálok, amit akarok? Köszi, holnap szólok is a páromnak, hogy vesse be magát :)
2010. márc. 9. 15:49
 15/46 anonim ***** válasza:
21%

az erkély nem utca, hanem a saját tulajdona

ha nem tetszik, ne vigye az erkélyre a gyereket

2010. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
68%
Valóban joga van az erkélyén cigizni, de kúltúra kell ahhoz, hogy ne tegye. Én leszoktam mielött szült volna a párom. Cigi-hiszti? Nem tartom hisztinek, hogy a füst másokat zavar. Szerintem igenis árthat a babának. És valóban lehet megrendezném a szomszédot, így vagy úgy.
2010. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
53%
Feljelentés? Ne légy ennyire naiv. Hidd el, nem tennéd!:D Inkább abba hagynád a saját érdekedben a bagózást a teraszon.:)
2010. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Kedves 73%-os. Köszi, a 4-5 hozzászólásod is elég volt, látom te sem törődsz másokkal, biztos te is egy ilyen dohányos szuperanyuka vagy...
2010. márc. 9. 15:51
 19/46 anonim ***** válasza:
24%

akkora füst lehet egy szál cigitől...

tuti, nagyobb, mint a londoni szmog


tőlem hugyozza, ha van pénzetek fizetni a büntetést, meg egy jó kis verekedéshez, az biztos jót tesz a gyereknek

2010. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
22%

soha nem volt a számban cigi


csak nem bírom az indokolatlan hisztit

2010. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!