Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babak Anyukai!...

Tapszeres babak Anyukai! Kivancsi vagyok, ezert kerdem:miert tapszeres a babatok a KEZDETEKTOL, hogy-hogy nem anyatejes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 19:20
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

az egyik válaszoló vagyok,aki szoptatott,de mégis irtam még az elején.Azért estek neked,mert a kérdésed az volt:"KEZDETEKTOL, hogy-hogy nem anyatejes?" vagyis nem az miért kellett neki tápszert adni?

Tényleg félreérthető,akinek van jó szövegértése az sajnos félreértette,és sajnos az indíték,hogy ezt te jó szándékból kérded az nem jött le,csak utólag.annak ellenére szerintem nem kaptál annyit mint amennyit én gondoltam,szóval ne keseredj.jó válaszokat kaptál.

boldog babázást neked is.

2010. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Az első babám szoptatását 8 hónaposan azért hagytam abba, mert nőtt a foga és nagyon fájt, mikor cicizett.

A másodiknál szép lassan elapadt a 6ik hét tájékán. Valószínű a kialvatlanság, fáradság miatt. Nappal egyszerűen nem tudok aludni, éjjel, meg sokszor kellett kelni.

2010. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!