Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babak Anyukai!...

Tapszeres babak Anyukai! Kivancsi vagyok, ezert kerdem:miert tapszeres a babatok a KEZDETEKTOL, hogy-hogy nem anyatejes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 19:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Akinek már a KEZDETEKTŐL tápszeres a babája,annak valószínűleg azért,mert abszolút nem jött meg a teje.Ahol én szültem nem adtak tápot annak akinek volt teje,ha kevés volt,akkor is úgy adták,mintha mérget adnál a gyerekednek.
2010. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
Nyílván azért mert nem volt tejem, hisz ha lett volna azt kapná a gyerek! Szerintem ez egyértelmű!
2010. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
hm.van ilyen?hogy egyaltalan nem jon?az elejen mindenkinek keves,tobbszor kell cicire tenni a babat,ha kell fejni is.szoval van olyan hogy egyaltalan nincs tej?
2010. jan. 9. 19:32
 4/42 anonim ***** válasza:
78%
Ja köszi a tanácsot!Csak ezért kár volt kérdést elpazarolni.Kár,hogy nem te voltál ott a szülészeten ahol szültem,tuti megjött volna a tejem.
2010. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
nem balhet akartam ezzel kelteni.csak arra voltam kivancsi,hogy letezik-e ilyen.----az valaszoljon aki tud normal hangnemben.
2010. jan. 9. 19:38
 6/42 anonim ***** válasza:
76%

Mintha kiírtam volna egy olyan kérdést, kérést, hogy hagyjatok már minket tápszeres anyukákat békén!!!


Nem kérünk a kéretlen kioktatásotokból!!! Elég a magunk baja, miért kell szánt szándékkal provokálni?

2010. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%

Létezik!


Szép napot!

2010. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
85%

Előző vagyok, képzeld létezik!!!


Olvasnád el inkább az ezzel kapcsolatos eddigi kérdéseket!

2010. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
hat akkor elnezest.tenyleg nem provokalni akartam.szep napot mindenkinek!
2010. jan. 9. 19:41
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen. egy csepp tej se jött a mellettem fekvő anyukától, pedig mindig próbálta szopiztatni. Anyukámnak olyan kevés teje volt anno, hogy az egyik nővér szólt h ne erőlködjön, nem fog beindulni. Nem is gyulladt be neki, mert nem is volt "minek" begyulladnia.
2010. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!