Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babak Anyukai!...

Tapszeres babak Anyukai! Kivancsi vagyok, ezert kerdem:miert tapszeres a babatok a KEZDETEKTOL, hogy-hogy nem anyatejes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 19:20
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
ertem.utolso,koszi a valaszod!es sok sikert mindenkinek!
2010. jan. 9. 19:46
 12/42 anonim ***** válasza:
85%
szia.én szoptattam,de a kérdésed tényleg nagyon provokáló,vagy egyszerűen buta.ugyanis nagyon minimális azoknak a száma akik megtehetnék és nem szoptatnak.nagyon kevés.tehát akik elejétől fogva nem szoptatnak azoknak nyilván meg van rá a jó okuk.pl.aki császárral szül annak nehezen jön meg a teje.olyat is ismerek akinek a babáját bent a kórházban elrontották a cukros vizzel és nem volt hajlandó cicit egyáltalán elfogadni.vagy annyirra bedurran,be gyullad,hogy rögtön el is alap,de olyan is van akinek az előtejen kívül semmi nem indul be.ilyenkor persze folyamatosan cicire rakja az ember,de mivel éhes igy kap tápszert,mert éhes,és az ember nem éhezteti a gyerekét.igy előbb utobb rászokik a cumisüvegre és nem hajlandó már cicizni,bolond lenne,szóval sok oka van.rosszul fogalmaztál.épp elég az a teher,hogy nem tudják szoptatni a babájukat,nem hiányzik a sok kioktatás,amikor mindent megtettek azért,hogy legyen.Aki pedig nem is akart szoptatni,az le írhatja ide miért nem.olyan is van.
2010. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
ahol en szultem,es besargult a babam,mindenkepp ennie kellett,de az elotejem nem volt eleg neki,igy o is kapott tapszert-de nem cumisuvegbol,ha nem kis csovet ragasztottak a mellemre,aminek masik vege a korhazi agyra volt szerelve-azon keresztul szivta a babam a tapszert es kozben stimulalta a mellem a tej termelesere.ahol en szultem,ott nem adtak cukros vizet sem-soem hallottam errol-igy inkbabb legyek buta,de nem akartam provokalni.es nem kioktattam,hanem kerdeztem.koszonom valaszod.
2010. jan. 9. 19:55
 14/42 anonim ***** válasza:
78%
Szia!Ez rossz kérdés volt.A tápszeres anyukák mérgessek lesznek.Megértem Őket mert sokat "kapnak",de sokan tényleg nem tehetnek róla.Van akinek a tejmirigyek nem működnek és akár hány babót szülnek egyet sem fognak tudni szoptatni.Vannak azok az anyukák akik nem akarnak szoptatni de róluk inkább ne beszéljünk(kevesen vannak.)Én 9 hónapig szoptattam de eszembe sem jutott megszolni a tápszeres anyukákat.Tudom azt is,hogy sokukat megviseli az,hogy nem tud szoptatni.Nehéz lehet nekik.
2010. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
69%
19,50-es vagyok.sajnso nem szült mindenki ott ahol te.és nem mindenkinek egyforma a szervezete sem.a hormonok is másak.
2010. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
2010. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
hagyjuk.
2010. jan. 9. 20:05
 18/42 anonim ***** válasza:
92%

"az elején mindenkinek kevés,többször kell cicire tenni a babát,ha kell fejni is."

Hát igen,ez nagyon jó tanács lenne,HA mindenkinél beválna.

Én 3 hónapon keresztül próbáltam fejni éjjel,nappal a mellem,úgy,hogy közben tápszert evett a baba.tudod mi az,hogy éjjel kétszer-háromszor ébredni,megetetni a babát táppal,majd kb 20 percen át fejni az egyik mellett,majd 20 percig a másikat?Majd ugyanez nappal,minden etetés után?Azt hiszem hamar feladnád.

Ittam a tejserkentő teát is,semmi változás.Aztán elegem lett.A séták,törődés rovására ment,amellett magamat hibáztattam,bőgve fejtem.Fogtam,elraktam a mellszívót,bevásároltam tápszerből...ja és elszívtam egy rohadt cigit is...


Lehet,hogy én csináltam valamit rosszul...vagy ilyen selejtes vagyok?...nem tudom,már nem is érdekel.


Egy boldog tápszeres baba boldog anyukája.


És nem bántottál meg :-D

2010. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell egy tápszeres anyukának mindig mindenhol megalázkodva magyarázkodnia? Mert bizony elvárják hogy szégyellje mert nem tudott (bár rögtön mindenki szívesen rávágja, hogy nem akart)
2010. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem már szegény kérdező is bánja,hogy feltette a kérdést,pedig lehet,hogy csak tényleg kíváncsi volt.
2010. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!