Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmék 39 és 45 évesen...

Barátnőmék 39 és 45 évesen most készülnek gyerekvállalásra, szerintetek tényleg késő?

Figyelt kérdés
Mindenki nekikesik, hogy miért pont most? (tíz éve vannak együtt és eddig eü. probléma miatt nem lehetett. Most megműtötték a barátnőmet, és "szabad utat" kaptak a dokitól).
2009. dec. 27. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
mindenképpen vállalják! én is ezt tenném!
2009. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon helyesek vagytok! :) Nem is gondoltam, hogy ennyi jófej ember jár ide! :))


Elküldöm neki ezt a linket mindjárt.. :)


Köszi, és BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK, és SOK ÖRÖMET A GYEREKEKBEN! :)

2009. dec. 27. 20:12
 23/26 anonim ***** válasza:
Ott van a Jakupcsek Gabi is.Neki is ki kellett volna hagynia a nagyon várt 3.gyerekét,mert páran pocskondiázták?!Na ne már!Nekem 2 gyerekem van,a kisebb 19 hós,és most múltam 37 éves.Szeretnénk még egy gyerkőcöt 2-3 év múlva.Akkor én se szüljem meg,mert már "koros" leszek?Na.pont nem érdekel,ki mit mond.Mellesleg a kicsit majd 36 évesen szültem,a terhességem problémamentes volt,3 órát vajúdtam,és gátmetszés és minden egyéb beavatkozás nélkül érkezett.Sok "fiatal" is megirigyelhetne.
2009. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
En 39 evesen szultem a lanyom. Mar 5 honapos en meg azota mar 40 lettem es tervezzuk a tesot. Egyszoval semmirol sincsenek lemaradva! Vallaljak nyugodtan!
2010. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na, sikerült már nekik a baba? :)
2010. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok...!!! :)
2010. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!