Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmék 39 és 45 évesen...

Barátnőmék 39 és 45 évesen most készülnek gyerekvállalásra, szerintetek tényleg késő?

Figyelt kérdés
Mindenki nekikesik, hogy miért pont most? (tíz éve vannak együtt és eddig eü. probléma miatt nem lehetett. Most megműtötték a barátnőmet, és "szabad utat" kaptak a dokitól).
2009. dec. 27. 10:39
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja, azt hozzátenném, hogy borzasztó fiatalosak, aktívan sportolnak, és kb. úgy tíz évet simán letagadhatnak mindketten. Én mindig vígasztalom őket, mikor valaki ezt a szemükre hányja, de ez sztem olyan bunkóság.. főleg hogy nem is tudják, mi van a háttérben :(
2009. dec. 27. 10:40
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak a szüléssel lehet baj( ebben a korban már sok komplikáció lehet)hanem a gyereket fel is kell nevelni.Amikor a gyerek 20 éves,még nem lesz önálló,és a generációs különbségek is nagyok lesznek.Egy 60-65 éves szülő nem biztos,hogy jó kapcsolatot tud tartani a 20 éves gyerekkel.Inkább a nagyszüleinek nézik őket,mint szülőknek.És a gondolkodásuk sem lesz olyan,amilyennek lenni kellene.
2009. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz? Ne is éljék át ezt az érzést?
2009. dec. 27. 10:49
 4/26 A kérdező kommentje:
Az egyébként kizárt, hogy nagyszülőnek fogják őket nézni, nem is olyanok "genetikailag". Ha leírnám kiről van szó, biztos megértenéd.. de nem lehet nevet írni, ők pedig (főleg a lány) nagyon ismert személyiség.
2009. dec. 27. 10:51
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt szültem egy lánnyal, amikor megtudtam hogy 39 éves, majdnem lefordultam az ágyról...:) 30-nál nem nézett ki többnek. Első baba volt, problámamentes terhesség és szülés. Nyilván fokozottabban figyeli majd a terhességet, és több, részletesebb vizsgálatra is elküldhetik. Pár rosszindulatú megjegyzéstől nehogy már lemondjon a babáról, főleg ha eddig eü probléma miatt nem sikerült. Gondolom már nagyon vágynak rá!!!Én sok sikert kívánok, és azt mondom én mindenképp bevállalnám!

Üdv!

2009. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem itt nincs is kérdés! Ha eddig eü probléma volt nem is tehetnek róla, hogy eddig nem született kisbabájuk! Én 37 éves vagyok és most született az első...nekem is mondtak már olyat, hogy ha viszem az oviba majd szólnak neki, hogy megjött a nagymamája...de nem érdekel, próbálok egészségesen élni, vigyázni magamra, hogy minnél tovább lehessek mellette! Szerintem még mindig jobb így, mintha soha sem lett volna gyerekem.
2009. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :) Hát én is ezt mondom neki(k). A fiú mondjuk nem igazán foglalkozik vele, hogy hány éves, ő csak a babára vágyik nagyon. Barátnőmet kicsit visszavetik az ilyen megjegyzések, mint az elsőé... De remélem nem fog velük foglalkozni.


A mi két gyerkőcünket imádják, a nagyobbikat mindig elviszik síelni, korcsolyázni (mi nem tudunk, mert bénuskák vagyunk) :) Szóval jó szülők lennének.. Én nagyon drukkolok nekik! :)

2009. dec. 27. 10:56
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én bavállalnám. Csak azért, mert egyesek szerint "öreg", nem kell lemondani a babáról. Sok sikert nekik!!!!
2009. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
10:53- as vagyok, az előttem lévőnek: az hogy milyen lesz a szülő-gyermek kapcsolat nem az éveken múlik. Lehet fiatalos gondolkodású egy 60 éves apa, és lehet öreges egy 25 éves is. Teljesen emberfüggő. Apu most 63 éves, én 23 és teljesen jól megértettük egymást mindig.
2009. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
bevállalnám, bocsi :)
2009. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!