Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szex közben egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szex közben egyre többet célozgat a gyerekvállalásra, szerintetek komoly lehet a szándéka?

Figyelt kérdés

mindig azt mondja milyen jó lenne ha lenne egy szép babánk,aki mindkettőnkre hasonlítana,meg milyen jól állna nekem a terhesség.

akkor is beszéltünk erről már mikor épp nem szexeltünk,és akkor is ugyanezeket hangoztatta,de megegyezetünk,hogy még várhatunk vele,mert én még félek a gyerekvállalástól.

mondtam neki,hogy csak akkor szülök majd,ha elvesz feleségül,ő azt mondta,hogy a kapcsolatban nem a papír számít,nem hagy el,de ha mégis szétmennénk akkor fizetné nekem a gyerektartást.( végülis egyetértek azzal,hogy nem a papír a lényeg, de nem szeretnék úgy járni mint pl. nővérem akit elhagyott a pasija mikor megtudta,hogy terhes,és engem sem édesapám nevelet fel,soha nem volt ránk igazán kíváncsi és nem szeretném ha a gyerekem is ezzel kéne szembenéznie egyszer).

19 hónapja vagyunk együtt.


2011. szept. 18. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem komoly lehet a szándéka, ha ilyeneket mond.:) De ezt neked kell tudnod, hisz te vagy vele több mint három éve.
2011. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy év 12 hónap.

19 hónap 1,6 év. Milyen 3 évről beszélsz vazz?


Amúgy komolyan gondolhatja. :)

2011. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

vaaaaagy!!! vaaagy!


csak azt akarja kideríteni, hogy te vajon mennyire akarsz gyereket, másképp ez a kérdés fogalmazódik meg benne:


"vajon a barátnőm nagyon akar már gyereket?? jó lenne ha azt mondaná h köszi de még nem és akkor megnyugodhatnék hogy huhhh dejó nem akar" --> és lehet ezt így akarja kiszedni belöled

2011. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jólvan, reggel van még.. 6-tal számoltam..xd
2011. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes válaszokat.

sokszor mondtam már neki,hogy én még nem szeretnék.

meg múltkor is azt mondta,hogy látszik az arcomon,hogy én jó anya leszek meg amiket az előbb írtam.

hát nem tudom...

2011. szept. 18. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Szex közben nem szabad hinni a férfiaknak, tudod, nincs elég vérünk, hogy egyszerre használjuk az agyunkat és péniszünket. De ha aktus után is ezt mondja, lehet benne valami! De 19 hónap nem olyan sok idő, a 2 évet szerintem minimum várjátok ki.


17/F

2011. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi neked is:)


igen még mindenképp várunk vele csak tudni szerettem volna,hogy mások mit gondolnak erről.

én még nem érzem magam késznek az anyaságra.

2011. szept. 18. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
komolynak tűnik, de nem tudom, miért vonzó egy terhes nő 22F
2011. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22F, ez nagyon megnyugtató, a jövendőbeli feleségednek azért ne hangoztasd majd. 17L
2011. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Én egy komolyabbnak tűnő pillanatban leültetném és megbeszélném vele, hogy zavar, amikor felhozza ezt a témát, mivel egyértelműen elmondtad, hogy te egyelőre nem szeretnél gyereket.

Egyrészt szerintem egy ilyen fontos döntéshez még kevés ideje vagytok együtt, másrészt én elég maradi vagyok ahhoz, hogy nekem is házasságban a helye a gyereknek. Nem a papír határoz meg egy kapcsolatot, ez igaz. Viszont a legtöbb lány kislány kora óta a fehér ruhás nagy napról álmodik és én ezt pl. szeretném is megélni. Persze nagy hassal már nem lenne az igazi és úgy is fura lenne, ha a kisbabám már ott lenne mellettem az esküvőn.

2011. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!