Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmék 39 és 45 évesen...

Barátnőmék 39 és 45 évesen most készülnek gyerekvállalásra, szerintetek tényleg késő?

Figyelt kérdés
Mindenki nekikesik, hogy miért pont most? (tíz éve vannak együtt és eddig eü. probléma miatt nem lehetett. Most megműtötték a barátnőmet, és "szabad utat" kaptak a dokitól).
2009. dec. 27. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

előttem lévő: 10:47-es

:)

közben már írtak többen

2009. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Azért a 40 éves nagymamák nem olyan gyakoriak ám.. :) (csak egy bizonyos etnikai körben gyakori)
2009. dec. 27. 10:58
 13/26 A kérdező kommentje:
Szerintem meg Szabó Gyula művész is jól elvan a 20 éves lányával.. (ő több mint 80 éves, azt hiszem). És Németh Kristóf apukája meg majdnem 60 éves volt, mikor született, mégis milyen szeretetteljes kapcsolatuk volt. (nemrég temette el az apukáját).
2009. dec. 27. 10:59
 14/26 anonim ***** válasza:
Én 35 évesen idén februárban szültem az első babámat és jövőre tervezzük a másodikat is tehát 37 éves leszek mire megszületik a baba(2011-ben), és magasról t.... rá hogy ki mit gondol, igaz mi 2 évet vártunk a babára mire szerencsére természetes úton összejött de akkor is ha elsőre megfogan 33 évesen szültem volna. Ennek hogy ennyi idősen jött össze (nekem) több oka is van ami szerintem nem tartozik senkire, soha nem mentegetőztem hogy miért ilyen "későn" vállaltam a babát, a család tudja a "többiek" meg nem érdekelnek.
2009. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

elsőt 28, másodikat 37 évesen szültem.

Miért jobb az ha valalkinek 40 évesen 20 éves gyereke van és kinéz 50 évesnek simán.

2009. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor most meggyőzött a sok pozitív válasz, hogy mégse az "én készülékemben van a hiba", hogy buzdítom őket! Amúgy én is félig "zenész" vagyok, mert elsőt 28 évesen, a másodikat 36 évesen szültem, tehát mostz az enyém is egy éves a kicsi... :) Nagyon pozitívan változott az életünk, mióta ők vannak nekünk!


Előtte lusta voltam mindenre, trehány, azóta jövünk-megyünk, nagyokat kirándulunk (már amennyire a kicsivel lehet még)... és remélem ez sokáig így is marad!


Köszi mindenkinek és BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK! :) (Most elmegyünk itthonról - épp hozzájuk - nem tudok majd reagálni, ha még esetleg írnátok).

2009. dec. 27. 12:06
 17/26 anonim ***** válasza:

a szüleim pont ebben a korban voltak mint a barátnődék,és bevállalták a húgomat(igaz ő véletlen gyerek,és 5.,de akkor is gyerek).most 10 éves és egy makk egészséges,nagyszájú kis csaj.szerintem nyugodtan merjék bevállalni.ilyenkor annyi vizsgálatra küldik a kismamát,hogyha valami baj van(de ne legyen)egyből kiszűrik.

nem kell azzal foglalkozni,hogy mások mit mondanak,mert nem másnak hanem maguknak szülnek gyereket.


sok boldogságot és egészséget kívánok a barátnődéknek,és persze neked is.és kívánom mielőbb élje át a várandósságot,szülést és anyaságot.

4 hós kis királyfi anyukája

2009. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Gondolajtok a Héder Barnára, Szulákra, Kaszás Gézára, Kóborra...és még sorolhatnám...akik ismertek őket nem szólják le?!Nem mai csirkék!Miért ne?
2009. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem még a középsuliban volt egy osztálytársam,akinek idősek voltak a szülei,és iszonyú jó kapcsolata volt velük. Nemrég halt meg az anyukája,és mivel ennyire szerette,a leendő kislányát,aki márciusban fog megszületni,őróla fogják elnevezni.


Üdv.,egy 5 hónapos gyönyörű kiscsaj anyuja :)

Boldog új évet mindenkinek! :)

2009. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Naná hogy bevállalnám nem tudom gyerek nélkül elképzelni az életemet.Nekik ennyi idősen adatik meg hogy gyermekük legyen hát egy percig sem habozzanak,nincs annál szebb mikor az ujszülött babádat a karodban tarthatod.Én 19 voltam az elsőnél a másodiknál aki 20 hós 34 éves,és sokkal jobban szeretek most "babázni" mint fiatalabb koromban.
2009. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!