Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki egy...

Van itt olyan anyuka aki egy éves kor előtt adott a babájának tejet?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a gyerkőc?Milyen tejet és milyen higitásban adtad neki? A beszólásokból nem kérek!
2009. nov. 14. 07:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Mellesleg semmi bajod nem lesz attol, hogy masnap hazakuldenek a korhazbol vagy aznap.

Velem is igy tettek es nagyon orultem neki, otthon pihenhettem ki magamat. Mi ebben a rossz?

Nem vagy beteg, hanem szultel"

Nem mindegy mekkore babát szülsz (kézster szület 4,4 és 4 kilósat), szétsszakadtam belül, véreztem...

A 3. napon adtak vért, mert akkora lett nagyon alacsony a haematokritem, haza se negedtek volna.

Annyi vért vesztettem, hogy ez első éjjel ki se engedtek a szülőszobáról,, ott tartottak mefigyelésen.

A az első gyrekem sem az első nap sárgult be. (3. napon nárgult be és utána kékfényezték)

És te ezt otthon lehet észre sem veszed.

Persze hazaküldenek, mert így kevesebb pénzt kell rád költeni, meg ez így jópofán hangzik is.

De jó volt bent 4 napig, semmi pénzért nem mentem volna haza szülés után (megjegyzem nem is tudtam vona)

előző

2009. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

08:27-es: mint már irtam, NEM KÜLDIK HAZA másnap az anyukákat - ez egy MO-on kitalált propaganda. HA NINCS SEMMI gond, akkor a 3. nap után hazamehetsz, ha akarsz. Viszont ebben az esetben is naponta meglátogatnak, hogy minden rendebenvan-e veled meg a babáddal, és ha kell AZONNAL tesznek valamit, nem a követkzö rendelési idöben.

Egyébként a kórháznak az a jobb, ha benn maradsz, mert arra kap nem is kevés pénzt a tb-töl. A szülésért meg SEMMIT (0 EURO!!!) NEM KELL FIZETNI, az egészet a tb rendezi.

2009. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

De bizony hazakuldik az anyukakat, engem meg aznap. Ez Anglia volt. Nem kitalacio. (Delben szultem, este 8-kor otthon voltam)

mellesleg minden nap jon valaki megnezni teged is es a babat is. O eszre venne ha baj van.

Nyilvan ha valaki sok vert veszit vagy komplikaciok vannak, nem fogjak "kidobni" azonnal.

2009. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én sem fizettem a szülésért MO-on, mert fizetek tb-t.

És esmmi bajom nem volt a kórházi ellátással.

2009. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!