Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki egy...

Van itt olyan anyuka aki egy éves kor előtt adott a babájának tejet?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a gyerkőc?Milyen tejet és milyen higitásban adtad neki? A beszólásokból nem kérek!
2009. nov. 14. 07:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

HÚúúúú! Gyalázat ez a Magyarország! Nem is értem miért használod a nyelvet!

Hajrá nyugat!

2009. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Igen és mégis miért jönnek haza sokan szülni??

Miért dobnak ki ki a kórházból 1 nap után nyugaton??

Lehet, hogy ott jobb minden, d eannak ára van.

Mo-on élek és örülök, hohy itt voltam terhes kétszer is, mert itt figyeltek rám (cukoros is voltam)

2009. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha gondolod irhatok németül is, de kkor te semmit nem fogsz belöle érteni. Egyébként én itt élek, ezért tudom, hogy mi van itt és mivel sokat vagyok MO-on (évente több hónapot, meg a rokonok is mesélnek) tudom az ottani helyzetet is.

De elég ha csak itt olvasol, hogy mi van, ha nem fizetsz az orvosnak...ott dögölhetsz meg. (Saját magam is tapasztaltam ilyet, hogy egy kismamának a babája szülés közben meghalt, mert az orvosa men volt hajlandó addig valamit csinálni vele, amig nem fizet.)

2009. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a hülyeséget! Ne haragudj, mit keresel Te itt?


A kérdezőnek: a nagyfiam még a "régi" rendszerben volt kicsi. Féléves korában itta a feles tejet, majd kicsivel később a kakaót. Előtte már ette a sajtot, túrót, krémtúrót.

Nem lett semmi baja.

A kicsimnek nem adok. Nagyjából igyekszem a mostani irányelvekhez tartani magam.

2009. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

En is egy nyugati anyuka vagyok. Sajnos abban igaza van egy elottem levo hozzaszolonak, hogy nyugaton sokkal jobb az egesz.

Kezdjuk ott, hogy az egesz ingyenes!

Otthon meg tobbszazezret elkernek egy szulesert. Teljesen szanalmas es megalazo. Nem ketlem, hogy otthon is profik, de nyugaton sincs ez maskepp, en orulok, hogy nem otthon voltam terhes. De meg mielott a torkomnak esnetek, imadom az otthonomat.

A kerdesre valaszolva, kislanyom 11 honapos kora ota iszik tejet higitas nelkul. Semmi baja tole.

2009. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mellesleg semmi bajod nem lesz attol, hogy masnap hazakuldenek a korhazbol vagy aznap.

Velem is igy tettek es nagyon orultem neki, otthon pihenhettem ki magamat. Mi ebben a rossz?

Nem vagy beteg, hanem szultel :) Ahhoz meg nem kell korhaz, persze vannak kiveteles esetek.

Eleve szules utan nem kell 2 orat fekudni hanem azonnal mehetsz tusolni, enni, inni. Higgyetek el, a fele felesleges annak ami otthon van.

2009. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ezek már régen nem a kérdésre válaszok! Jól elkalandoztunk! :))
2009. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Egyébként nyugaton NEM küldenek haza másnap: a lányom a nyáron szült és 3 nap után megkérdezték, hogy akar-e még maradni vagy inkább otthon lenne szivesebben. Az egész ellátás ingyenes (persze itt is kell tb-t fizetni, de azon felül semmit). Hazament, és a következö héten MINDENNAP kijött a kórházból valaki megnézni, hogy

nincs-e valami baja, illetve problémája.

Én két gyereket szültem MO-on, kettöt itt, de ha a magyar anyujáknak CSAK ANNYIVAL lenne könnyebb, ami a különbség az itteni javára, akkor senki nem panaszkodna, hogy rossz emlék a szülés.

2009. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget mindenkinek aki a kérdésre válaszolt.A kislányom 8 hónapos,most kezdjük a tejtermékeket és úgy gondoltam,hogy ha jól birja akkor 10 hónaposan adok neki tejet.
2009. nov. 14. 23:21
 20/24 anonim ***** válasza:

Azoknak akik nyugato szünek:

Nem fizettem több százezret aszülésért, Magánremndelésre jártam (7e6alkalol, voltam kb 5-ször és az orvos 20 euzeret kapott aki o.v. főorvos.

Itt foglalkoznak a cukorbetegséggel, nem a 20. héten van az utolsó UH és miegymás.

Könnyű onnan fikázni.

M9 itt élunk, ez van, meg tudunk élni és másra is jut.

2009. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!