Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki már a...

Van olyan anyuka aki már a pár napos/hetes babájának a nyakába tette a borostyán láncot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a lánc fogzásra van, ezért szerintem felesleges a még nem fogzó baba nyakába tenni. Én 2 hónaposan tettem a nyakába először, amikor elkezdett erősen nyálzani, ezzel jelezve, hogy elkezdődött nála a fogzás.
2011. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak fogzásra jó, hanem nyugtatásra is. Nekem nagyon nyűgös a kislányom, ezért vettünk neki egyet. Amióta bent van a nyakában sokkal kevesebbet sír. A legkisebbet vettük, de még így is hosszú egy picit. Ezért kérdem, hogy adta e rá valaki ilyen korán a babájára a nyakláncot.
2011. júl. 20. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 2-3hetes korában raktuk a nyakába a borostyán láncot.Kicsit hosszú volt nekünk is,de belenőtt.:)
2011. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És nem féltetek, hogy megfullad? Mondjuk mindig a body alatt van természetesen, csak kicsit félek, hogy beakad valamibe. Hány hónapos korára nőtt bele? És meddig tudta hordani ezt a méretet?
2011. júl. 21. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:

21:00

Most 9hós a lányom most pont jó neki,se nem hosszú,se nem rövid.Soha nem akadt be semmibe,mostanában veszi néha a szájába és rágcsálja..Amúgy soha nem piszkálta,nem zavarta.

2011. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!