Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó ez sok terhesnek, meg...

Mire jó ez sok terhesnek, meg anyának?

Figyelt kérdés
Mindent bogyókkal akarnak a nők megoldani,vagy mi?olvasom ezen az oldalon,hogy mindenre szednek valamit(szülés beindulására,könnyű szülésre),de ami a legjobban felháboritott,hogy már a babájukat is ezekkel tömik.Pl.hogy aludjon,meg stb.Hát normálisak??11 hónapja szültem,nem szedtem semmit,két óra alatt meglett a lányom.Rossz alvó volt,még most is felkel szopizni,eleinte másfél óránként kelt éjjel,de eszem ágában nem volt semmi bogyót adni neki.Vállaltam nem?Ezzel együtt.Majd jól hozzászokik a szervezete,azt leshet a sok ostoba "modern" anya.
2009. júl. 31. 12:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
15%

Húúú...hogy lehet nektek gyereketek és férjetek?Ki bírja ki az ilyen viselkedést!Ne haragudjatok de én azt hiszem nem voltam szerencsés a 16 órás vajúdással,de a szám nem jár,mert nem az volt a fontos,hogy nekem fáj,hanem,hogy kijöjjön biztonságban a babám!Az EDA bizonyítottan hat a babára is!Az az orvos palánta aki ezzel ellenkezik,az olvasson utána!

Nem szégyenlitek magatokat?Ezt fogja a gyerek is tanulni?Hogyan kell mocskolni egymást!!!Hát gyönyörű anyák lesztek mondhatom!

Ki lehet bírni a szülést,nem kell belehalni!Ha valaki nem bírja a fájdalmat...ne menjen fakírnak!Mindig lesznek olyanok,akik ezt tartják megfelelőnek!De nektek hány osztályotok van,hogy egymást ölitek,mert senkinek sem lehet igaza csak nekem!"Mindenki hülye...csak én vagyok repülő!" Szégyen!Ilyenek a mostani anyák!

2009. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
50%

Először is: a "vérre menő" vita, amit már vagy húsz hozzászólás erejéig folytat itt pár valaki, engem nem érdekel.

Én csak a kérdésre szeretném a véleményemet leírni. Én is úgy gondolom, hogy indokolatlanul tömi sok anyuka a gyerekét különféle gyógyszerekkel. És erre rásegít sok gyerekorvos is, akik szintén támogatják, hogy minden problémára adjál be valamit a babának. Vannak ismerőseim, akik 4-5 hónapos kisbabájuknak rendszeresen adnak/adtak fájdalomcsillapítót, mert: "fáj a feje", "fogzási fájdalma van", "fáj a hasa". Én ezt nagy hibának tartom. Más az, amikor egy kisbabának tényleg komoly fájdalma van és be kell avatkozni. És megint más, amikor csak sírdogál és az anyuka unja, hogy mindig ölben csitítgassa. Mert sajnos van ilyen, nem is kevés. A baba pedig előbb utóbb úgy megszokja, hogy minden kis apró fájdalomra kap valamit, hogy a végén egy szúnyogcsípés miatt is ordítani fog. Ilyen ismerősöm is van, aki így járt. Én összesen 1 alkalommal adtam eddig gyógyszert a kisfiamnak, pedig már 16 hónapos. Akkor is azért, mert 39 fok fölötti láza volt. Ha fogzott, náthás lett (2x1 napot volt összesen) gyakrabban szoptattam, ez volt a leghatékonyabb fájdalomcsillapító és immunerősítő. Vissza kellene térni a természetes módszerekhez!

2009. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
26%
A kérdés tényleg elég durván van megfogalmazva,de egyébként engem is meglep,hogy milyen sokan használnak az alvásra homeos bogyókat.Legalábbis már tobb kérdésben vagy válaszban láttam.Ěn soha nem adnék a babámnak,mert ki tudja,mi van bennuk,és most ne gondoljátok,hogy biztosan azért írom,mert jó alvó babám van,ellenkezoleg,már 10 hónapja nem aludtam pár óránál tobbet,az elso fél évben minden éjjel az volt,hogy evés után nem aludt vissza,és órákat uldogéltem vele,most meg igaz,hogy visszaalszik,de kb.óránként kel és cicire kell tennem.Szóval nem konnyu,de már valahogy hozzá szoktam,és soha nem fordult meg a fejemben,hogy ezért valamit adjak a babámnak.Egyébként egy rokon néni is mondta/aki gyógyszertárban dolgozik/,hogy o is meg van dobbenve,hogy mennyi anyuka keres valamit,hogy aludjon a gyereke.Úgyhogy szerintem a kérdés jogos,csak abban igaza van a tobbi válaszolónak,hogy nem így kellett volna feltenni.
2009. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
73%

"Ki lehet bírni a szülést,nem kell belehalni!Ha valaki nem bírja a fájdalmat...ne menjen fakírnak!"


Tehát ezek szerint, aki nem bírja a fájdalmat, az meg ne szüljön?

2009. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
58%
22:54-es-nek. Jó, hogy te tudsz szoptatni, én sajnos nem. Ebben az esetben milyen természetes gyógymódot ajánlanál?
2009. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
21%
Az én kedvencem a fogzási fájdalom. Őszintén, hány foga nő ki egy kisgyereknek?! Két évig szinte folyamatosan tart a fogzás. És minden alkalommal napokig (van, aki hetekig) kenegetik a szülők az ínyüket a gyógyszerrel. Pedig ha nem kenegetnék, néhány fog után már meg sem kottyanna a fog kibújása a kis manónak.
2009. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
19%

Mindenkinek gyors,könnyű szülést kívántok,de ha valakinek sikerül is,azt leszóljátok?

Na hát köszönöm szépen!Nekem inkább ne kívánjon senki semmit.A kérdezőnek gyors szülése volt,jó neki.Irigyek vagytok?

Képmutatás,kétszínűség,undorító,amikor gyors,könnyű szülést kívántok.Gratulálok kedves anyukák!

2009. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Érdekes a reakciód. Azt osztod ki, aki gyorsan szült és emiatt veri a mellét, hogy ő hős?! Mintha rajta múlna...


Én amikor valakinek gyors szülést kívánok, akkor az őszintén mondom és nagyon remélem, hogy ha így is sikerül neki, akkor nem jön ide vissza és kéri a kitűzőket a mellére, a nehezen szülő nőket mocskolva, hanem inkább örül annak, hogy így sikerült!

2009. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
azt NEM osztod ki
2009. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
mindenkit lepontoztok,aki egyet ért velem?Sajnálom,,hogy hama meg lett a lányom majd a következőt visszatartom ha ő is hama meg akar születni.minden jót
2009. aug. 1. 11:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!