Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó ez sok terhesnek, meg...

Mire jó ez sok terhesnek, meg anyának?

Figyelt kérdés
Mindent bogyókkal akarnak a nők megoldani,vagy mi?olvasom ezen az oldalon,hogy mindenre szednek valamit(szülés beindulására,könnyű szülésre),de ami a legjobban felháboritott,hogy már a babájukat is ezekkel tömik.Pl.hogy aludjon,meg stb.Hát normálisak??11 hónapja szültem,nem szedtem semmit,két óra alatt meglett a lányom.Rossz alvó volt,még most is felkel szopizni,eleinte másfél óránként kelt éjjel,de eszem ágában nem volt semmi bogyót adni neki.Vállaltam nem?Ezzel együtt.Majd jól hozzászokik a szervezete,azt leshet a sok ostoba "modern" anya.
2009. júl. 31. 12:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi, de mindenki seperjen a saját háza körül!!!!

Nem látsz bele egy-egy kérdés vagy válasz után senki életébe. Szerencsére nem vagyunk egyformák és mindenki máshogy éli meg a szülést, máshogy viselkedik a babája. Attól, hogy vállaltál egy gyermeket, lehetnek elvárásaid, attól függetlenül, hogy lehet csak hónapok múlva teljesül. Egyszóval ne törj pálcát senki felett, és ne ítélkezz ismeretlenül!

2009. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
63%
Meg kell tanulni először fogalmazni, aztán utána talán lehet ítélkezni!
2009. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki másképpen viseli ha éppen nem alszik a baba, vagy fél a szülési fájdalomtól..stb. Örülj neki hogy könnyen szültél én 16 órát vajúdtam + 3-4 óra a gyerek, más még többet szenvedett. Van aki a világ fájdalmát is kibírná, vki már egy szúnyogcsípéstől is rosszul van - többek közt én is. Nem mondom hogy pártolom az ilyesmit hogy bogyó mindenre, meg tömjük a gyereket is. De ha vki már a végkimerültségnél tart, akkor azt mondom ha nincs más tegye meg. Mindenki saját döntése. Téged felháborít, mást hidegen hagy. Különbözőek vagyunk. Te nem teszel ilyet (én sem tettem sosem, kivéve a tejserentést), de attól még nem kéne elítélned másokat. Meg mit foglalkozol másokkal??
2009. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
54%

a 12:35-ösnek üzenem,hogy igenis gyógyszerek,és rengeteg mesterségesen előállított kémiai szer van benne!

Pl.: cuprum ad praeparationes homoepathicae - réz tartalmú hashajtó


ferrum ad praeparationes homoepathicae-magas vas tartalmú homogenizált vérképző és fájdalomcsillapító


arsenii tioxidum ad praeparationes homoepathicae-arzén tartalmú homeopátiás gyógyszerkészítmény

A legtöbb homeopátiás készítmény arzént tartalmaz!

Nem mondom,hogy nem jó,de egyes betegségeket nem javít,sőt van amin ront,ha rosszat veszel be és esetleg más is hozzászedsz!Egyik sem jobb a másiknál!De azért ne essünk neki mindenkinek aki nem egyezik a véleményünkkel!

2009. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
35%
Jah és ha itt tartunk,a EDA a babára is hat,ugyanúgy,ahogy a gáz (szülésnél)!Nem csak téged kábít,hanem a babát is!Az sem egy hoeo-s bogyó!És nem is cukorka szirup!Azok akik annyira bőszülten támadják a kérdezőt,kicsit kéne gondolkodni,mielőtt válaszolnak!Meg kell érteni a kérdéseket!
2009. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm,a többi válaszoló meg azért támad,mert inkább minden,ha jó ha nem,abba meg sz@rni bele,hogy árt-e a babának az EDA,meg miegymás,csak ők ne érezzenek semmit.ilyenekről nem csak nekem van meg a véleményem.szerintem a szülést ki lehet birni ezért a csöpp kis angyalért,mert megéri.nekem legalábbis...
2009. júl. 31. 14:20
 17/40 A kérdező kommentje:
ha fél évet vajúdtam volna is ezt mondanám,mert igaz,hogy csak két óra volt,de abba a két órában nem henyéltem én sem,de nem is nyaggattam az orvost fájdalomcsillapitoért
2009. júl. 31. 14:23
 18/40 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem mindenki maga tudja,hogy mekkora a fájdalom küszöbe.

Itt elmondtad a véleményed,kérdeztél,de ha kérdezel hallgass meg mást is.

Én is adok a kisfiamnak homeós bogyót,hogy nyugodtan aludjon,mert már az egész család kipurcant attól,hogy 2,5 hónapja fél óránként-óránként fenn van.

Ha nem alszik,akkor én sem,így én is,ő is legyengülünk.

Én ezt már 5 éve átéltem,amikor annyira legyengültem a nemalvástól,hogy gyakran elájultam,mentővel vittek kórházba.

Mostmár 2 gyerekért vagyok felelős,ha elájulok,apa nincs itthon,akkor mi lesz a gyerekekkel?

Ha téged zavar,akkor lépj át az ilyen kérdéseken.

2009. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
55%

Csak kibújt belőled a rosszindulat :)


Aki 2 órát szült az nem is szült igazán, szóval megint olyanról nyilatkozol, amiről fogalmad sincs. Jah persze én is kibírnám altatás és fájd. csill. nélkül ha leamputálnák a lábam, könnyen verem a nyálam mert nem lesz ilyen műtétem.

És nem hat az eda a babára, hiába próbálja bárki is bemagyarázni magának.


Egyébként gratulálok, sikerült kibírnod 2 órát hasfájással, te HŐS ! Gondolom ez a legnagyobb sikerélményed az életben!

2009. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
75%
Előre is bocsánatot kérek,de én nem a bogyókkal kapcsolatban írnék.Egy dolog bosszant csak nagyon.Több helyen olvastam,hogy "bármekkora fájdalmat képes vagyok elviselni a babámért","azért is megszülöm fájdalomcsillapító nélkül" és még sorolhatnám.Nekem van egy 14 hónapos kislányom.Iszonyúan szenvedtem szüléskor,több mint 14 órát vajúdtam,mire közölték,hogy császár lesz.Ezek szerint én penye vagyok,mivel mindent megadtam volna egy fájdalomcsillapítóért,csak az orvosom ellene volt.Sőt én kevésbé szeretem a gyerekemet,mivel megfordult a fejemben a fájdalomcsillapítás lehetősége.Miért kell szenvedni?Attól lesz valaki jó anya,hogy szenved?Ha adnak nekem fájdalomcsillapítást szüléskor,nem él bennem rossz emlékként,hónapokig visszatérő álmom volt.Én nem a szenvedést vállaltam,hanem a gyerekemet.Nem szeretem,ha mártírkodik valaki.Imádom a lányom,ő az életem,de ha fáj neki valamilye én igenis segítek neki.Nem hiszek a hómeós dolgokban,mégis adtam Neki,nem használt.Ezért gyógyszert kap.Nem rendszeresen,de kap.Mert ÉN így döntöttem!Én is veszek be,ha fáj valami.
2009. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!