Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó ez sok terhesnek, meg...

Mire jó ez sok terhesnek, meg anyának?

Figyelt kérdés
Mindent bogyókkal akarnak a nők megoldani,vagy mi?olvasom ezen az oldalon,hogy mindenre szednek valamit(szülés beindulására,könnyű szülésre),de ami a legjobban felháboritott,hogy már a babájukat is ezekkel tömik.Pl.hogy aludjon,meg stb.Hát normálisak??11 hónapja szültem,nem szedtem semmit,két óra alatt meglett a lányom.Rossz alvó volt,még most is felkel szopizni,eleinte másfél óránként kelt éjjel,de eszem ágában nem volt semmi bogyót adni neki.Vállaltam nem?Ezzel együtt.Majd jól hozzászokik a szervezete,azt leshet a sok ostoba "modern" anya.
2009. júl. 31. 12:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
50%

Végülis most min marjátok egymást? Mert itt olyat is olvastam, hogy aki 2 óra alatt megszült, az nem is szült. Mivan?? Bocs már, hogy pl én is "csak" 3 órát szenvedtem a babámért, próbáltam húzni a dolgot, de nem jött össze... Legközelebb igyekezni fogok, hogy min. 26 órát tartson, hogy elmondhassam, hogy HŐS vagyok, merthogy ugye ez a lényeg, nem az, hogy megérkezett a baba.

Esküszöm nem értelek Titeket. Minek kell egymás torkának esni minden hülyeségen? Ki így csinálja, ki úgy, ettől még nem vagytok többek vagy okosabbak vagy erősebbek vagy szebbek... Komolyan mint a dedóban. Szégyelljétek magatokat, felnőtt, értelmes nők, anyák vagytok, nem?

2009. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
49%
már a kérdés kiírása is undorító volt, de az utolsó 2 kommented... ne haragudj. kritikán aluli vagy. és most nem mondhatod, h belőled nem a rosszindulat beszél, mert de. nagyon is az. és akkor én is leszek bunkó: 2 óra vajúdással ne verd a nyálad. az ilyeneknek ha kérnének sem adnék semmit. ennek ellenére én sem kértem, de a babám miatt nem, és nem magam miatt. felháborító, h mit képzelsz.
2009. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
66%

A kerdes iroja pontosan tudta, hogy vitat fog szitani.....

ne haragudj, ennyire unatkozol? inkabb a babadra fordits az idod, es csinald ugy, ahogy jonak latod.

Mindenki maskepp neveli a gyermeket, mas elvek szerint elunk, de egy ertelmes felnott ember ezt tiszteletben tartja es nem kritizalja a masikat csak azert, mert valamiben nem ert egyet, es egy dolog tuti kozos mindannyiunkban, akarhogy, akarmennyi ido alatt szultunk, EDA-val, vagy nelkule, imadjuk a gyerekeinket, es a legjobbat akarjuk nekik.

2009. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
64%

es pontozzatok le nyugodtan, latom ez valakinek a maniaja........

nevetseges!

2009. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
50%
Miért foglalkozat téged más? Szállj már le másokról magaddal törődj annyit. Szerintem mindenki azt csinál magával meg a babájával amit akar. Ha valaki modern anya akar lenni, legyen az, de itt az ostoba csakis te vagy!
2009. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
50%
Hogy bírtad ki azt a két órát? Büszkék vagyunk rád mindannyian!! Biztosan nem volt egyszerű! Én 10 órát vajúdtam, de ez semmi hozzád képest, le a kalappal. És még neked jár a szád? VEDD MÁR ÉSZRE MAGAD!!
2009. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
50%
Nem mintha igazat adnék a kérdezőnek, de őszintén: TEHET ARRÓL A SZERENCSÉTLEN, HOGY CSAK 2 ÓRÁT VAJÚDOTT? Mostmár nem elég, hogy a sok mártírka a császárosokat fikázza, most azok jönnek, akik túl gyoran mertek megszülni????
2009. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy tehet, sőt jó neki és irigylem, remélem, hogy az én következőm is ilyen lesz, de akkor ne játsza meg már itt a eda nélkülő hős anyát!
2009. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
64%
egyáltalán nem baj, h gyorsan megszült. ennek inkább örülni kellene. az már nagyobb baj, h vitát akart, és bunkó kommenteket ír. ne haragudjatok, de a gyomrom kevereg ettől, és már sajnálom h először is válaszoltam, mert csak felidegesítem magam azen az egész dolgon.
2009. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
64%

Nos, ebben teljesen igazad van. Kár volt időt pocsékolni és energiát rá. :-SS

Biztos nem tudja máshol levezetni a stresszt vagy a fölös energiáit..:-P

2009. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!