Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Raknál ki az iwiw-re képet a...

Raknál ki az iwiw-re képet a gyerekedről vagy magadról?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért teszem fel ,mert egy előbbi kérdésbe ez igen csak bekevert,itt mindenki kibontakozhat!
2009. jún. 19. 23:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Teszem föl, nem teszek fel a gyerekemről képet, mert szeretném, hogy felvegyenek egy állásra. Ha később kiderül ki, hogy van gyerekem, az mennyivel jobb???
2009. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval abszolút egyet értek! Ha már az első perctől nem vagy egyenes egy állásinterjún, ne várd később, hogy veled egyenesek lesznek! Nem azért, hogy most védjem a munkáltatókat, de joguk van tudni, hogy valakinek van e gyereke. Ez nem olyan, hogy nem mondod meg, hogy mi a hobbid! Én már nem egyszer voltam állásinterjún és valahogy nem tudom elképzelni, hogy a munkáltató nem kérdezi meg, hogy mi a helyzet gyerek ügyben. Akkor mi a válasz? Letagadod a gyereked?
2009. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
nekem is vannak fent képek a gyerekeimről. viszont, amit néhányan emlitettek az apehről és hr-esekről, úgy ahogy van, igaz. annyival egésziteném ki, hogy a rendőrség is rendszeresen böngészi. ezek fényében igen elgondolkodtató, hogy mi célból is jött létre az a közösségi oldal, mert hogy több annál, hogy ismerőseinket kedvünkre megtalálhatjuk, az tuti.
2009. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
A férjemről és a lányainkról is vannak fent képek, büszke vagyok rájuk.
2009. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem fel képet, magamról is, páromról is, kisfiamról is, sőt a keresztgyerekeimről is. És tőlem megnézheti az Apeh is, meg a rendőrség is, meg a hr-es is. Nincs semmi takargatni valóm, úgyhogy nyugodtan nézegessenek, legalább látják milyen szép kisfiam van, és milyen boldogok vagyunk.:) Amúgy meg ahogy olvasgattam nekem is az jutott eszembe, hogy jó letagadja a gyerekét az állásinterjún, na és? Előbb utóbb úgy is kiderül, és próbaidő mindenhol van, akkor meg úgy is viszlát. És igen rabolnak el embereket, de vannak balesetek is, nem szabad az egész életünket rettegésben élni, meg kell tanítani a gyerekünknek is, ahogy nekünk is megtanították, hogy mire figyeljen, ne álljon szóba idegenekkel ...
2009. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne tegyetek egyenlőség jelet a közé, hogy nem szándékozok feltenni képet az iwiw-re a gyerekemről a HR-esek miatt és hogy letagadom a létezését egy állásinterjún. Az interjún ezt természetesen el kell mondani, pont a korrektség miatt, ahogy írtátok. Viszont az interjúig el kell jutni és sajnos a kisgyerekes anyukákat sok helyen még ez előtt kiszórják (mint ahogy a késő húszas-kora harmincas férjezett nőket is - mondván úgyis elmegy szülni - és a 45 felettieket is). Sajnos én ezt tapasztaltam, de bár ne lenne igazam. Azt, hogy az iwiw-en nincs kép a gyerkőcről, a legelvetemültebb HR-es sem nevezheti hazugságnak, hiszen oda mindenki azt rak fel amit akar, nincsenek írott vagy íratlan kötelezettségek. Azután ha sikerül jó benyomást kelteni a személyes beszélgetésen, a cég sokszor azt sem bánja, ha egy fél focicsapatnyi lurkót nevelget az illető. Jó babázást (és iwiw-ezést ;) mindenkinek!
2009. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
74%
Ige, va kint pár kép, de aki felrak a gyerekéről 50 képet, az már fura.
2009. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy lehet beállítani, hogy csak az ismerősök lássák a képeket? Én ilyet nem találok
2009. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Igen, raktam ki a kisfiamról, magamról és apáról is:)


Előzőnek:

-úgy tudod beállítani,hogy csak az ismerőseid lássák, ha rámész az adott albumra ott katt az album adatainak szerkesztésére,azon belül ---> Album láthatósága: publikus,csak ismerősök,stb

2009. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is vannak fenn képek mind a férjemről,mind a fiamról,sőt külön iwiw oldala is van a babámnak.Abszolút nem érdekel,hogy ki nézi meg,hiszen semmi titkolni/szégyellni való nincs rajtuk.Sőt,nagyon büszke vagyok rájuk.

23:42esnek teljesen igaza van abban,hogy én sem szívesen dolgoznék egy olyan helyen,ahol ezek miatt nem néznének rám jó szemmel!

De linkeljétek már be az előbbiekben említett rendszámos kérdést,nekünk is van rendszámunk.

2009. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!